menu Home chevron_right

Zripowane audycje pirackie


Tutaj będą się ukazywały audycje nagrane przez pozytywnie radioaktywnych słuchaczy (wielkie dzięki Wam!) znacznie wcześniej niż we wpisach na stronie audycji.
Polecam tutaj zaglądać, jeśli nie słuchaliście na żywo, a chcecie jak najszybciej posłuchać (jakość jest troszkę gorsza, ale dla głodnych niestraszna!)…

Pamiętajcie, kopiowanie to nie kradzież! Copying is NOT theft!

Teoria Chaosu z video

Linki do archiwów z audycjami Teoria Chaosu (zapiszcie sobie bo może się przydać na przyszłość):


Comments

This post currently has 124 comments.

 1. qwerty

  15 października 2011 at 6:27 pm

  dar.fm – nagrywanie stacji radiowych w chmurze

  Dodałem stację Kontestacja i ustawiłem na nagrywanie cotygodniowe teorii chaosu. Zobaczymy jak to się spisze bo dziś trafiłem na tą stronę przypadkowo. Jeżeli za tydzień wszystko się sprawdzi to mamy jakieś doraźne rozwiązanie.

 2. unc

  21 października 2011 at 10:04 pm

  Nie trzeba nagrywać w chmurze, można użyć streamrippera – http://streamripper.sourceforge.net

  Składnia jest następująca:
  streamripper http://www.kontestacja.com/listen.pls -l 12600 -A -a teoriachaosu.mp3

  Jeśli ktoś ma router działający pod OpenWRT (w repozytoriach jest streamripper, więc instalacja jest banalna), może dodać do crona (zadania edytuje się przez ‚crontab -e’) następującą linijkę:
  59 23 * * 5 streamripper http://www.kontestacja.com/listen.pls -l 12600 -A -a /path/to/teoriachaosu.mp3

  Dzięki temu, w każdy piątek o 23:59 uruchomi się streamripper i przez 12 600 sekund będzie nagrywał do pliku /path/to/teoriachaosu.mp3 audycję z adresu http://www.kontestacja.com/listen.pls.

 3. Wojtek

  12 listopada 2011 at 4:46 pm

  @umc
  Na razie ręcznie nagrywam. Włączam nagrywanie ok, godziny 22-giej i ustawiam wyłączenie kompa na godzinę 4:40.
  Następnego dnia wywalam niepotrzebną część nagrania za pomocą mp3DirectCut i dodaję ręcznie tagi (jeśli mi mi się chce). Czasem muszę jeszcze posklejać większą ilość plików, gdy StreamRipper podzieli nagranie wskutek przerwania połączenia, a robię to za pomocą tego oto, mało znanego programu: http://www.bunker-werk.net/mp3merger/news.html

 4. Filip

  26 listopada 2011 at 7:50 pm

  Audycja to w zasadzie chaotyczna była, o wszystkim po trochu i pobieżnie. Liczę, na przyszłe wystąpienia gościa. Będzie audycja jeszcze jedna o jaszczurach?? A poza tym unc i Wojtek, dziękuję za wrzucenie audycji.

 5. Oder

  29 listopada 2011 at 12:28 am

  Claude byłoby fajnie jakby troche szło uporządkować te pliki wysyłane tutaj przez słuchaczy,zrobić osobny rozdział i tam wklejać te odcinki przy poszczególnych datach…;)

 6. Claude mOnet

  29 listopada 2011 at 1:43 am

  @Oder

  Zrobię „porządek” tutaj, ale być może ok.15 grudnia, w tej chwili cały czas pracujemy (w tym ja) nad Radiem Na Fali, więc czasu mam jakby mniej – wymaga to na prawdę sporo pracy, pomimo, że jej nie widać… ale będzie słychać już od 2 grudnia! 😉

 7. Filip

  4 grudnia 2011 at 12:40 pm

  Co do ostatniej audycji, to dodam, że stare urządzenia to tego było bardzo łatwo naprawić w porównaniu co do nowych, ale ja nie widziałbym w tym jakiegoś spisku.

 8. Filip

  4 grudnia 2011 at 9:26 pm

  Masońsko żydowsko libertyńscy agenci – dywersanci używają spam botów do zniszczenia bloga objawiającego prawdę Claude mOneta.
  Dodam od siebie, że uzupełniłem sobie tusz w drukarce, było go sporo, ale i tak nie chciała kartridża czytać drukarka, musiałem włożyć nowy.. mówiąc kulturalnie to konkretnie mnie to wyprowadziło z równowagi. Czyli ten spisek to wszystkiego obecnie dotyczy.

 9. unc

  5 grudnia 2011 at 11:29 pm

  @Claude
  Nie wiem dlaczego planned obsolescence uznajesz za spisek. To nie jest spisek, ale element większej całości.

  Może tak powiem. Gospodarka świata zachodniego oparta jest na przepływach pieniężnych. Za cyrkulacją pieniędzy, stoją towary. Nie ma cyrkulacji, nie ma wzrostu PKB. Zatem opłaca się sprzedawać psujący się towar, bo klient będzie zmuszony po jakimś czasie kupić kolejny model. To tak ogólnie.

  Ponadto, producenci telewizorów po tym jak nasycą rynek odbiornikami mogącymi pracować 100 lat bez awarii nie przerzucą się na produkcję dajmy na to oliwy z oliwek. To chyba jasne?
  Za wytwarzaniem stoi chęć zysku. A nie altruizm. Innymi słowy, producent nie kieruje się motywacją ulepszania świata, ale zyskiem.

  Jest jeszcze jedna kwestia. Im lepiej – jako wytwórca – kontrolujemy zachowanie produktu, tym łatwiej panujemy nad kosztami gwarancji. To naprawdę jest sztuka, żeby zaprojektować produkt, który przetrwa specyfikowane 50 000 h pracy. Kto pracuje w tej branży, doskonale o tym wie.
  Zatem skoro już kontrolujemy czas życia produktu, po co wydłużać go do 100 000 h i nie mieć z tego nic? Tu strategia marketingowa jest taka, że po prostu tworzymy produkt na 100 000 h, pozycjonujemy go odpowiednio na rynku i SPRZEDAJEMY DROŻEJ. Klient ma sobie przeliczyć, czy mu się opłaca.

  Serio, tak to działa. Takie działania wymusza na nas stosowanie pieniędzy.

  Nazywanie tego spiskiem to skrót myślowy, który niestety nie dodaje nam ani mądrości, ani powagi.

  Przy okazji polecam książkę „Misja”, autorstwa Michel Desmarquet. Tam kosmici wymieniają największe zagrożenia istniejące w naszej cywilizacji. Zgadnijcie co uważają za numer 1.

 10. Claude mOnet

  8 grudnia 2011 at 10:29 pm

  @unc

  Nie globalny spisek, ale lokalny – każdy uczestnik oligopolu się dogaduje za plecami konsumentów i za pomocą tajnych porozumień.

  @Oder

  Jest już zajawka z prawej strony. Jak ktoś nie rozszyfrował to zapraszam na jutro… 🙂

 11. Wojtek

  10 grudnia 2011 at 12:14 pm

  Niestety, z przyczyn technicznych, wczorajsza (a właściwie dzisiejsza) audycja nie nagrała się… 🙁 Jeśli ktoś jeszcze nagrywał, bardzo proszę o wrzutkę…

 12. unc

  10 grudnia 2011 at 1:32 pm

  A może ktoś powiedzieć, czy wczorajszy odcinek był nadawany też w Kontestacji? Bo jakoś nie mogę znaleźć wśród nagrań, a zapomniałem przestawić rippera na nagrywanie z radia na fali.

 13. Wojtek

  15 grudnia 2011 at 4:41 pm

  Ktoś wie, czy ostatnia audycja się w ogóle odbyła? Klodzik się nie pokazuje od prawie tygodnia – do dziś na stronie wisi zapowiedź poprzedniej audycji.

 14. unc

  15 grudnia 2011 at 7:20 pm

  Według mnie, audycji nie było w Kontestacji. Miałem nagrania od 0:00 do 3:45 i była w nich tylko muzyka (jeśli dobrze pamiętam). Tak, że sorry. Nie mam nagranej audycji, ale dlatego że jej nie było! 🙂

  Na wszelki wypadek przestawiłem już streamrippera na nagrywanie z RnF.

 15. Claude mOnet

  15 grudnia 2011 at 7:26 pm

  Bez obaw, audycja zawsze jest (tylko 1 raz skrweiłem, bo miałem chore gardło i nie mogłem mówić), nagrała się doskonale.
  Faktycznie nie było w Kontestacji, bo nie mogłem się połączyć z serwerem, ale audycja była transmitowana w Radiu Na Fali bez problemu.

  Dziś postaram się wrzucić 2 odcinki Teorii… Wybaczcie ale teraz w Radiu Na Fali nagrywam codziennie coś, czasem nawet 2 różne audycje na dzień!

 16. Wojtek

  15 grudnia 2011 at 9:12 pm

  No to teraz będę nagrywał z obu stacji jednocześnie dla pewności, a Ciebie – Claude – również proszę o jak najszybsze wrzucenie poprzedniej audycji, bo jej chyba żaden pirat nie nagrał…

 17. LesbijskaMewa666

  17 grudnia 2011 at 9:30 am

  Heja!

  Lesbijska mewa sześćset sześćdziesiąt sześć będzie bardzo wdzięczna za mozliwość pobrania wersji pirackiej audycji dzisiejszej, tj. tej z nocy z 16 na 17 grudnia. Z góry dzięki też wielkie.

 18. Filip

  17 grudnia 2011 at 1:52 pm

  Właśnie słucham nagranie, jak nikt nie wrzuci, to wrzucę (bo nie mam konta, tak to bym wrzucił na jakąś tego typu stronę).

 19. Filip

  17 grudnia 2011 at 6:36 pm

  Mi się tak nagrało jedna cześć od początku do 2:30:50 i druga część 15 minutowa. Wywaliłem też parę muzyk, co się nagrały. Przegapiłem coś??

 20. Wojtek

  17 grudnia 2011 at 11:13 pm

  @unc: Ten utwór zapewne pochodzi z autopilota, który się włącza w momencie utraty połączenia przez prowadzącego audycję. Dzięki za nagranie!

 21. unc

  18 grudnia 2011 at 1:04 am

  Wczorajsza audycja, a dokładniej zaproszony gość, przypomniała mi o korporacjonizmie, o którym mówił Marcin Dachtera.
  Tak się składa, że wiele lat przepracowałem w międzynarodowej korporacji. Mam jeszcze większość umów o pracę w segragatorze. Po ich przejrzeniu, okazało się, że na wszystkich drukach, moje imię i nazwisko pisane są prawidłowo – pierwsza litera wielka, reszta małe.
  Ponadto, w korporacji, w żadnym systemie, rekordzie, zapisie, nigdy nie widziałem zapisanego mojego imienia i nazwiska z wielkiej litery.

  Podobnie z aktem urodzenia mojej córki – też imię i nazwisko pisane poprawnie. Co jak co, ale chyba powinno być korporacyjnie na akcie urodzenia?

  Właściwie, to jedynie w nowych dowodach osobistych (tych plastikowych) jest wszystko z wielkiej litery. I w paszportach.

  Cała teoria jest piękna, karkołomna, wspaniały spisek… Tylko, że to nie ma odzwierciedlenia w polskich faktach.
  W sumie, nie wiem co z tym zrobić. Bo fajnie jest opowiadać o nie wiadomo jak pojechanych spiskach, ale mówić 100% konkrety to jest dopiero sztuka.

  Może ten korporacjonizm to nie w Polsce? Może to tylko USA?

  Co Wy o tym sądzicie? Był ktoś w banku założyć konto z małych liter? 😉

 22. Claude mOnet

  21 grudnia 2011 at 9:59 am

  @unc

  Też mi się zdaje, że z tymi dużymi literami w większości krajów nie działa, może w USA / Wlk. Brytanii, czy Australii jedynie. Nawet nie wiem czy we Francji tak by było, jak mówi Marcin.
  To, że są pewne nieścisłości, to nie oznacza, że prawo wody i prawo ziemi nie działa, a rząd światowy nie istnieje. W handlu międzynarodowym na 100% UCC to podstawa, ale w lokalnym już nie, bo mamy prawo ziemi. Właśnie tyłem wprowadzili ACTA, czyli coraz bliżej czasów kiedy wirtualny policjant będzie w każdym domu, o czym mówiłem w audycji z 18.11.

  @Wojtek

  Tak pochodzą te utwory z autopilota, tylko dziwnie rozłączało transmisje. Na szczęście u mnie nagrało się ok.

  Ps. Marcin będzie miał prawdopodobnie audycje w RNFie, więc będzie go można konkretniej pomęczyć…

 23. Nailman

  21 grudnia 2011 at 12:36 pm

  Witam,

  Chciałby odnieść się do stwierdzenia, które pojawiło się w ostatniej audycji, że Watykan to „święte morze”.

  Jak każdy może sprawdzić, na stronie Watykanu mamy nazwę „The Holy SEE [zobaczyć, widzieć]”. Słowo „SEE” oznacza także „miejsce (pozycja) biskupa”. Etymologia tego zwrotu prawdopodobnie wywodzi się od łacińskiego zwrotu „sedem” (mianownik „sedes”) „mieszkanie, siedzenie”.

  Warto to też porównać z innymi tłumaczeniami – niemieckim: „DER HEILIGE STUHL” („Święte krzesło” – po niemiecku morze to „MEER”), francuskim „LE SAINT-SIEGE”(„Święte siedzenie” – po francusku morze to „MER”), etc…

  Pozdrawiam,
  Nailman

 24. unc

  21 grudnia 2011 at 9:35 pm

  @Claude – Po ostatniej audycji odrobinkę ta wiedza mi się ugruntowała i przyznaję, że ma to sens. Nie wiem, czy miałem lepszy dzień na przyswajanie trudnych spraw, czy Marcin mówił trochę jaśniej niż ostatnio.

  Aha, z wielkich liter pisane są imiona i nazwiska chyba bez wyjątku, na wszystkich nagrobkach. Ale może to ma jakiś sens praktyczny? Trzeba by jakiegoś kamieniarza zapytać.

 25. Wojtek

  24 grudnia 2011 at 12:24 am

  Uwaga!!!!!!!!!!
  Informuję, że dzisiejszej nocy NIE BĘDĘ NAGRYWAŁ AUDYCJI. Bardzo proszę pozostałych piratów o wyręczenie mnie 🙂

 26. Filip

  24 grudnia 2011 at 12:59 pm

  Nauczony na błędach tydzień temu dałem rip to single file a i tak zapisało mi się do paru plików… Też wam się tak dzieje?? Jak okaże się, że mam wszystko to skleję to i wrzucę.

 27. LesbijskaMewa666

  24 grudnia 2011 at 3:13 pm

  Lesbijska mewa sześćset sześćdziesiąt sześć będzie Ci, Filipie, oczywiście bardzo wdzięczna. Albo też komuś innemu, jeśli ten wrzuci szybciej :-).

 28. Wojtek

  24 grudnia 2011 at 4:21 pm

  @filip
  Streamripper zawsze nagrywa do nowego pliku, gdy zostanie przerwane połączenie z serwerem. Z tym nic chyba nie da się zrobić. Jeśli natomiast przez całą audycje będzie ciągła łączność, to program powinien się nagrać w jednym pliku.

 29. unc

  24 grudnia 2011 at 8:10 pm

  @Filip – Claude nigdzie nie określił, na jakiej licencji udostępnia swoje podcasty, ale zachęca do rozpowszechniania. Zatem nie czuj się piratem.
  Według mnie, raczej wspierasz przekaz Clauda 🙂

  Zastanawiam się teraz na jakich zasadach można nagrywać audycje z RNF. Znając podejście ekipy radia, to na pewno można rozpowszechniać, ale może warto to doprecyzować i wybrać licencję?

  U mnie nagrało się do jednego pliku. Rip z RNF. Ale jeszcze nie sprawdzałem dokładnie jak wyszło, bo jestem na wyjeździe.

 30. Claude mOnet

  25 grudnia 2011 at 1:02 pm

  @Filip

  Nic nie usuwaj, od przybytku głowa nie boli! 😉

  @unc

  Wszystko to co dotyczy Teorii Chaosu jest na licencji Creative Commons z podaniem autora (lub lepiej strony internetowej).
  Jestem umiarkowanym przeciwnikiem tzw. „własności intelektualnej”, a w szczególności patentów, które mordują miliony ludzi rocznie (np. drogie leki i blokowanie rozwoju).

  Co do radia RNF, to niemal wszystko jest na licencji CC. Jednak tam gdzie jest muzyka komercyjna nie może być to udostępniane publicznie, ale można nagrywać to do użytku prywatnego. Po szczegóły odsyłam do KPK. Osobiście uważam to za prawo zamordystyczne, ale cóż tak jest niemal na całym świecie i jest coraz gorzej…

 31. unc

  29 grudnia 2011 at 8:56 pm

  @Filip, Wojtek
  Streamripper potrafi ekstrahować poszczególne utwory ze strumienia radiowego bazując na meta danych przesyłanych ze strumieniem. Stąd poszczególne songi nagrywają się do osobnych plików.
  Cytat z manuala:
  The meta data within the stream are interpreted to determine the beginning and end of each song, and stores the songs on your hard disk as individual files.

  Jest to zachowanie domyślne i można je zmienić, używając przełącznika -a (lub -A).

 32. zenon

  31 grudnia 2011 at 9:14 am

  Cześć, padłem – za ciężki tydzień… przez sen ciężko się słucha, podeśle ktoś linka z audycji 30.12?

  Obiecuje w przyszłym roku samoobsługę w tej kwestii.

  Najlepszego!

 33. Wojtek

  31 grudnia 2011 at 12:48 pm

  @Unc
  Jeśli ustawisz, że cała audycja ma się nagrywać do jednego pliku, np. „audycja.mp3”, to po zerwaniu połączenia z serwerem i ponownym jego nawiązaniu stary plik zostanie przemianowany na „audycja (1).mp3”, a do pliku „audycja.mp3”, będzie się zapisywała dalsza część strumienia. Nic się z tym chyba nie da zrobić i nie ma to żadnego związku z dzieleniem pliku na podstawie metadanych.
  Zresztą sam spróbuj – ustaw Streamrippera, żeby nagrywał jakieś radio do jednego pliku. W trakcie nagrywania wyłącz swoje połączenie sieciowe na minutę, a następnie ponownie je włącz i zobacz, co się stanie… 🙂

 34. Wojtek

  31 grudnia 2011 at 2:04 pm

  A tymczasem udostępniam zapis audycji z 31.12.2011 (podsumowanie roku obecnego i co przyniesie 2012)

  http://www56.zippyshare.com/v/51655299/file.html

  Niestety, po trzech kwadransach nagrywania, modem się „wywalił”, przez co chyba ponad minuta programu przepadła.

  Nagranie pochodzi z Kontestacji, bo tam był Claude podłączony, więc jest lepsza jakość zapewne, ale dla bezpieczeństwa nagrałem też retransmisję z RNF.

 35. Jestem tu nowy

  31 grudnia 2011 at 6:28 pm

  Witam!
  Ludziska, czy ktoś z Was zbiera te audycje i przechowuje na swoim dysku, lub jakimś chomiku?
  I zechciałby się podzielić?

 36. Wojtek

  31 grudnia 2011 at 7:29 pm

  Najnowsze audycje, nagrywane przez słuchaczy są tutaj udostępniane w postach powyżej, a cała reszta jest oficjalnie na stronie.

 37. Wojtek

  4 stycznia 2012 at 4:11 pm

  @Jestem tu nowy:
  Cała ta witryna, jak i wszystkie audycje udostępnione są na licencji Creative Commons BY-NC-SA 3.0. Oznacza to, że możesz to wszystko kopiować oraz tworzyć utwory zależne (remiksy i inne opracowana), ale są pewne ograniczenie. Udostępniając kopie musisz podać autora (najlepiej po prostu adres tej strony), nie możesz na tym zarabiać, a jeśli stworzysz jakieś opracowania, to musisz je udostępniać na tej samej licencji. Więcej info pod poniższym linkiem:
  http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/deed.pl

 38. LesbijskaMewa666

  7 stycznia 2012 at 7:07 am

  Hej!

  Lesbijska mewa sześćset sześćdziesiąt sześć znów pada na kolana i prosi o link do audycji najnowszej. A także z góry dziękuje ślicznie.

 39. Najtajniejszy Współpracownik

  7 stycznia 2012 at 11:09 am

  Uprzejmie proszę o link do wczorajszej nagranej audycji. Niestety zasnąłem w 1/3 bynajmniej dlatego, że była nudna. Tak już mam, że odpadam na najciekawszych akcjach;)

 40. Wojtek

  7 stycznia 2012 at 1:40 pm

  Teoria Chaosu Live 2012-01-07 – Historia audycji i dużo innych tematów. Było nawet o nieprzyznaniu TV Trwam koncesji na nadawanie naziemne.
  Nagranie z Kontestacji w oryginalnej jakości:

  http://www58.zippyshare.com/v/38479837/file.html

  Uwaga: audycja trwa CZTERY GODZINY! Zapewne skończyłaby się wcześniej, gdyby nie zadzwoniły… Dwie DZIEWCZYNY ! ! ! Jednocześnie…

 41. Ivellios

  7 stycznia 2012 at 5:52 pm

  Wojtku, chyba każdy wie, co się dzieje, gdy dwie dziewczyny się spotkają 🙂 Jak już się rozkręcą, to rozmowie końca nie widać. Część o hentai była po prostu boska 😀

 42. Agnieszka "Agnessa" Wójcik

  11 stycznia 2012 at 4:39 pm

  Ja wiem, że mam już fanów w Kontestacji-eh… nic nie poradzę już na to 😛
  Jedna z tych dziewczyn to ja i właśnie ja gadałam o Radyju i Trwam, a druga rozmówczyni jest nowa, o ile dobrze widziałam i słyszałam, ale się aktywizuje od razu 🙂
  Ja akurat gaduła jestem 😀
  W sekrecie napiszę, że Dorota, żona Cokemana, nagrała babską audycję i planuje takową prowadzić, o ile… Hugo się zgodzi 🙁 Jak widzę, pora przycisnąć ojca redaktora ;p

 43. Agnieszka "Agnessa" Wójcik

  3 lutego 2012 at 11:15 pm

  Mam prośbę : dzisiaj w nocy śpi u mnie siostra, choć ona najwyżej każe mi przejść na słuchawki i nie pisać na klawiaturze… no i nie zadzwonię, nawet jeśli będę chciała…, ale i matka jest w domu i wstaje rano do pracy, więc prosiłabym o dobre nagranie audycji dzisiejszej i wypuszczenie jej, kiedy będzie można 😉

 44. Ivellios

  5 lutego 2012 at 6:54 pm

  To drugie to rip z Paranormalium – szła retransmisja z KonteStacji. Też były drobne problemy ze streamem, ale jakoś udało mi się je rozwiązać. Słychać przeskok w momencie, gdy dźwięk zaczął „wariować” 😉

 45. Wojtek

  5 lutego 2012 at 9:32 pm

  @Drangir
  Mój rip jest dobry chyba. W odtwarzaczu na stronie ucina się po 3 godzinach i 22 minutach, bo ta strona nie jest przystosowana do tak długich nagrań. Jak ściągniesz mp3 na dysk, to powinno Ci całość odtworzyć, niemniej jednak nie słuchałem jeszcze nagrania, więc nie wiem, czy nie ma problemów gdzieś w środku, ale początek i koniec jest w porządku

 46. Ivellios

  11 lutego 2012 at 1:34 am

  Claude, może przydałoby się zainstalować w programie do nadawania (nie wiem czego używasz) jakiejś wtyczki typu limiter? Czasami do mikrofonu mówisz tak głośno, że dźwięk strasznie trzeszczy, na to nakładają się jeszcze efekty kompresji mp3 i brzmi to momentami dość nieciekawie. To taka moja sugestia odnośnie strony technicznej 😉

 47. ~obudzony

  11 lutego 2012 at 8:52 am

  Witajcie, i ja wrzucę wygląda na OK, miłego słuchania i sam biegnę posłuchać.

  [url=http://www60.zippyshare.com/v/2017513/file.html]Teoria Chaosu 10-02-2012.mp3[/url]

 48. Wojtek

  21 lutego 2012 at 12:41 pm

  @~obudzony:
  Teoria chaosu wyleciała z Kontestacji, a Claude jeszcze nie zaktualizował informacji na stronie. Teraz audycja będzie nadawana oficjalnie tylko w Radio Na Fali oraz nieoficjalnie w radiostacjach, które na własną rękę będą ją retransmitowały.

 49. Ivellios

  21 lutego 2012 at 4:15 pm

  Z tym usunięciem z KoonteStacji to przydałoby się też jakąś notkę dać na blogu, ja niestety dowiedziałem się o tym dopiero z mp3, gdyż na Radio Na Fali nie udało mi się wejść z braku slotów 🙁

  Teraz będę sobie włączał RnF długo przed północą, będzie też szła retransmisja w Radiu Paranormalium.

  Przy okazji, dźwięk z Radia Paranormalium jest też retransmitowany w paru miejscach na FM-ie. Wiem na pewno, że transmisja jest prowadzona przez paru słuchaczy w jednym z małych miast na Pomorzu Zachodnim.

 50. Claude mOnet

  21 lutego 2012 at 6:50 pm

  @Ivellios

  Sorki wielkie, ale to naprawdę było nagłe i przykre, że nie dano mi się pożegnać ze słuchaczami KonteStacji, ale cóż: C’est la vie! Szefostwo KonteStacji nie ma zaufania do swoich dziennikarzy, do mnie to już szczególnie, a nie raz piwo piliśmy :).

  Ps. Na dniach kupuję kompresor więc będzie git i nie będzie u mnie przesterów (lub prawie nie będzie)…

 51. Filip

  21 lutego 2012 at 7:30 pm

  Ivellios to dobrze, bo na RNF brakuje slotów.
  A nowe audycje nagrywasz w radiu Paranormalium?? Z tego co tam słuchałem to chyba rok temu było. Ciekawe były, fajnie podkłady przygotowane i efekty dźwiękowe, jedynie czytanie z kartki powodowało, że trzeba było się skupiać na tym.

 52. Ivellios

  21 lutego 2012 at 11:55 pm

  Filipie, tak, cały czas nagrywane są nowe audycje (bo nie tylko ja nagrywam). Co prawda z podcastami z Paranormalium jest ostatnio mały zastój, ale koledzy z portalu i z innych serwisów nagrywają różne swoje audycje i emitujemy je później wszystkie w Radiu Paranormalium. Premiery zawsze w niedziele po 18:00, w piątki od 21:00 leci pasmo powtórkowe, od 23:00 parę krótkich premier (cykl „Z kart historii”) i po północy retransmitujemy „Teorię Chaosu” 😉

 53. Filip

  25 lutego 2012 at 6:39 pm

  Dzięki za nagranie, bo przysnąłem w drugiej godzinie 😀
  Ivellios to fajnie, przydało by się jakbyś wrzucił w formie podcastu też.

 54. Ivellios

  2 marca 2012 at 3:46 am

  Jedna taka nowa audycja poleci dziś w Radiu Paranormalium w zastępstwie Teorii Chaosu. Takie trochę „na spontana” montowane, pół na żywo, pół „z taśmy”. Dzisiaj będzie o GMO 😉 Jeśli kogoś interesuje ten temat, to zapraszam. Po audycji postaram się wrzucić gdzieś zapis.

 55. TronMed

  30 listopada 2015 at 12:40 pm

  Aby audycja była bez awaryjna proponuję używanie systemu operacyjnego przezemnie sprawdzonego: EasyPeasy 1.6 [Linux]

  Nie wszyscy lubią linuxy bo są problematyczne i czasem brakuje sterowników czy kodeków, z tą wersją linuxa nie ma problemu, po instalacji EasyPeasy 1.6 należy pobrać poprawki i aktualizacje, system sam o to zapyta czy pobrać około 430Mb jak już się uruchomią mamy piękny system po polsku i dużymi możliwościami.
  System bazuje na Ubuntu i wszystkie programy na ubuntu działają w EasyPeasy
  Niech nie myli fakt że system jest na netbooka, działa i na stacjonarnym
  System można uruchomić bez instalacji jako LIVE CD, przetestować .
  Link do systemu:http://sourceforge.net/projects/ubuntueee/files/EasyPeasy/EasyPeasy1.6.isodownload

  Jeśli ktoś chce nagrywać podcasty teorii chaosu można używać świetnego programu
  radio internetowe z możliwością nagrywania.
  – RadioSure 2.0.872 portable [ tylko ta wersja jest najlepsza]
  Link do wersji portable: http://www.mediafire.com/download.php?yldjnjjvgaf
  Link do wersji już ze stacją paranormalium: http://chomikuj.pl/Ayumi.Be/001++Programy+Freeware/RadioSure+2.0.872+portable+*5bsprawdzony*5d,5097675104.rar(archive) Hasło do pliku: cisco

 56. yuby

  17 grudnia 2016 at 10:04 am

  Jeszcze świeża wczorajsza Teoria haosu już jest dostępna w archiwach ftp CZAS SNU: http://czassnu.com/archiwum/ lub z Chomika:
  http://chomikuj.pl/yuby77/WIEDZA+ALTERNATYWNA/RADIA+ALTERNATYWNE/RADIO+NA+FALI+*5bFREE+TRANSFER*5d/TEORIA+HAOSU+(OFICJALNE*2bPIRACKIE)/2016/RDT.+Teoria+haosu+16.12.2016.+Algarve*2c+Sex+Magic*2c+Hotdogi+i+Pizze.+…czyli+pedofilia+elit*2c+kt*c3*b3rej+nie+ma.+Pizzagate+by+yuby,5675415020.mp3(audio)

  http://czassnu.com/radio/sluchaj-rdt/
  (CYKL TYGODNIOWY MIĘDZY 09:00-18:00)

  ZAPRASZAMY DO POBRAŃ I ODSŁUCHU

Leave a Reply • cover play_circle_filled

  01. ‚Chłodnym okiem…’ – Arek Paterek (gość)
  5. lipca

 • cover play_circle_filled

  02. Sprawiedliwy w morzu niesprawiedliwości…
  12. lipca

 • cover play_circle_filled

  03. Warsztat XXI wieku
  19. lipca

 • cover play_circle_filled

  04. Bitcoin – Maciej Ziółkowski (gość)
  26. lipca

 • cover play_circle_filled

  05. Lewitacja – magia XXI wieku
  2. sierpnia

 • cover play_circle_filled

  06. Spiski w świecie pop-kultury
  16. sierpnia

 • cover play_circle_filled

  07. Doppelgängery w świecie spisków
  23. sierpnia

 • cover play_circle_filled

  08. O wolności i życiu – Maciej Miąsik (gość)
  30. sierpnia

 • cover play_circle_filled

  09. Trójkąt bermudzki, czyli koniec wakacji
  6. września

 • cover play_circle_filled

  10. Armeński Stonehenge i inne opowieści
  27. września

 • cover play_circle_filled

  11. Przyszłość USA
  4. października

 • cover play_circle_filled

  12. Bill Hicks – Agent ewolucji
  18. października

 • cover play_circle_filled

  13. Obozy FEMA w Polsce
  25. października

 • cover play_circle_filled

  14. Duchy, poltergeisty, nieumarli i ich święta
  1. listopada

 • cover play_circle_filled

  15. A jego imię czterdzieści-i-cztery – Cunrad44 (gość)
  8. listopada

 • cover play_circle_filled

  16. Waluty lokalne – Dariusz Brzozowiec (gość)
  15. listopada

 • cover play_circle_filled

  17. Strzały w Dallas – Tony i Kuba (goście)

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  18. Zabójczy monopol – Dariusz Brzozowiec (gość)
  29. listopada

 • cover play_circle_filled

  19. Mikołajki w Teorii Chaosu
  6. grudnia

 • cover play_circle_filled

  20. FED – 100 lat finansowej tyranii
  13. grudnia

 • cover play_circle_filled

  21. Ujawnienie 3.0
  20. grudnia

 • cover play_circle_filled

  22. Podsumowanie 2013 roku
  27. grudnia

 • cover play_circle_filled

  Podcast Teoria Chaosu NR7: „Chemtrails – smugi chemiczne” (1. stycznia 2011)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play