Audycja 24/05/13: „A teraz coś z zupełnie innej beczki…”

Dla każdego fana Monty Pythona temat audycji jest jasny…

…czyli różne, ale ważne tematy z dziedziny polityki, NWO i GMO. Dodatkowo nastąpił atak dzieci, ss-manów udających dzieci lub dzieci z czarnymi oczami (hybrydy?). Tutaj namiary Skype’owe: ewa.hrabal1 i shkopek7 oraz telefon: 604-838-657. Może ktoś z Was rozwiąże tę tajemnicę? Acha – pierwszą rozmowę z dziećmi (a może nagraniem?) ocenzurowałem. Dla ciekawskich do odkodowania.
W audycji sporo konstruktywnych telefonów, które jednak przeważały, z dużą porcją wiedzy i przemyśleń. Uwaga! Wystartowała najmniejsza TV na świecie, o czym jej twórca poinformował podczas emisji tej audycji!


>>> Tutaj pobierz plik audycji 24.05.2013 <<<

Przydatne linki:

 • Strona oficjalna Najmniejszej TV Na Świecie: NTNS

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii E-Cat, Echelon, ekonomia, GMO, NWO, Społeczeństwo i polityka, terroryzm islamski, zimna fuzja i otagowano jako , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

7 Komentarze

 1. Posen
  Opublikowano Maj 28, 2013 at 10:47 | Permalink

  Spokojnie Claude, te telefony nie były od żadnych agentów ani dzieci indygo. To po prostu trolle z forum Karachan.org. Oni lubują się w rajdach na niektóre audycje i strony internetowe (w lato zrobili najazd na podcast Martina Lechowicza). Ich znakiem rozpoznawczym jest obrażanie Jana Pawła II i podszywanie się pod użytkowników Wykop.pl.
  To co usłyszałeś to były nagrania z YT http://www.youtube.com/watch?v=c0JqcOxt-10

 2. Opublikowano Maj 28, 2013 at 14:21 | Permalink

  @Posen

  Dzięki za info. Tak, czy inaczej to dzieci, i do tego nihilistycznie nastawione do życia, bez perspektyw na przyszłość. Może ta audycja obudzi w nich człowieczeństwo i zaczną coś robić sensownego.
  Z drugiej strony ss-mani modlą się do JPII, więc nie mogą pomyśleć o takim trolingu. Dlatego ta teoria nie trzymała się kupy.

  Ps. Już myślałem, że to czarnookie hybrydy co uczą się życia. A tutaj nic…

  Ps2. Ja już nawet zlokalizowałem osoby odpowidzialne za atak 🙂 : http://kefir2010.files.wordpress.com/2013/04/gimbaza.jpg?w=960

 3. aaa
  Opublikowano Maj 29, 2013 at 22:20 | Permalink

  Nie powiedziałbym, że to dzieci.

  Ludzie to zombie i im jestem starszy tym bardziej tracę wiarę w nasz gatunek. Ich celem w życiu jest się tylko nażreć, w ogóle nie myślą długofalowo. Dlatego jeśli dałoby się im całkowitą wolność to pozabijaliby się jak głupie małpy.

  Jeśli istnieje rząd światowy to trzymam za nich kciuki, niech powybijają większość bo większość nie ma prawa nazywać się człowiekiem, to tylko zwierzęta z trochę wyższą inteligencją.

  Zamiast się na mnie denerwować otwórz oczy, a wtedy zobaczysz prawdę. Wszyscy myślą tylko o sobie, nie obchodzi ich nic poza własną skórą. Gdy da się ludziom trochę władzy to im odbija, nagle stają się tymi lepszymi. Na pewno czytałeś Cesarza Kapuścińskiego, tam jest wszystko pięknie ukazane. Pewnie, są idealiści, ludzie, którzy marzą o lepszym świecie, ale ich jest garstka, to wyjątek od reguły…

  Ludzie niczego nie szanują, wolą wyrzucać jedzenie niż oddać je głodnym. Gdyby Bóg istniał to już dawno by nas wymordował, tyle zła to chyba żaden gatunek na tej ziemi nie uczynił.

 4. aaa
  Opublikowano Maj 29, 2013 at 22:39 | Permalink

  Myślę, że ta cała wiara w tajne stowarzyszenia i organizacje bierze się z naiwnego przekonania, że człowiek jest z natury dobry, tylko ta garstka złych wszystko psuje. Nie jest to prawda. Zło jest wszędzie, a wszyscy tylko ślepo się na nie patrzą i je akceptują. Nie raz widziałem jak bito i znęcano się nad słabszymi, a reszta siedziała cicho bo się bała albo wręcz kibicowała oprawcom. Nie raz byłem po jednej albo po drugiej stronie.

  Ludzie to egoistyczne sukinsyny, ignoranci. Dlatego nawet najpiękniejsza i zniosła ideologia przeradza się w swoją karykaturę. Komunizm, dyktatura, całkowita wolność, autorytaryzm – wszystko mogłoby się doskonale sprawdzić gdyby ludzie byli w głębi serca dobrzy, jednak tak nie jest.

  Czasami ludzie są tak chciwi, że mnie to zadziwia. Korea północna; władza, która defakto utrzymuje się dzięki swoim „poddanym”, doprowadziła ich do skrajnego ubóstwa. Jeśli naród umrze z głodu to władza również. Jak trzeba być głupim, żeby tego nie zauważyć? Jednak pełno ludzi popełnia ciągle taki sam błąd. Zarówno władza jak i ludzie (za bierność) w tym kraju zasługują na śmierć.

 5. aaa
  Opublikowano Maj 29, 2013 at 22:59 | Permalink

  Może dlatego tak dużo ludzi u władzy to socjopaci i psychopaci. Przyjrzyj się im dokładnie, a zobaczysz co się kryje za ich uśmiechniętymi buźkami. Żądza, niewyobrażalna, nieposkromiona, zwierzęca żądza władzy. Ci ludzie wbili by ci nóż w plecy z uśmiechem, gdyby im się to opłacało. Kłamią w żywe oczy, a ludzie ich wybierają. Hołota chce wierzyć w ich kłamstwa.

  W biznesie również nie brakuje socjopatów. Czasami wydaje mi się, że specjalnie zostali stworzeni po to by nami rządzić.Bezwzględni zawsze osiągali najwięcej.

  Gdyby świat miał się zmienić na lepsze to najpierw każdy człowiek musiałby usiąść, spojrzeć głęboko w swą duszę i serce. Powiedzieć sobie, że już nigdy nie będzie nikomu świadomie wyrządzał krzywdy ani nie będzie pozwalał by inni komuś wyrządzali. Wtedy nawet na prawdę źli ludzie straciliby władzę, wszystko samo by się posypało jak domek z kart. Prędzej jednak wszechświat zniknie niż to się wydarzy.

 6. aaa
  Opublikowano Maj 29, 2013 at 23:02 | Permalink

  Wszystko to jedna wielka gra, przypominająca skomplikowane szachy. Dopóki wszyscy zgadzają się w nią grać, to będzie trwała dalej

 7. Opublikowano Maj 31, 2013 at 20:23 | Permalink

  Ja nawet już znalazłem, skąd przynajmniej jedno z dzieci dzwoniło:
  http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=83603&naz=Szukam%20pracy
  Jasna cholipcia, moje strony 🙁

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 3 * 3 ?