Audycja 17/03/13: „Somebody Else is on the Moon”

…czyli czego nie przewidzieli pisarze SF? Audycja o zdobywaniu Księżyca i jego tajemnicach, o których nigdy nie usłyszycie w polskich mediach.

W audycji m.in. co chciał przekazać Neil Armstrong, ale bał się to powiedzieć wprost, kiedy ostatni raz człowiek postawił stopę na Srebrnym Globie i co się stało z materiałami nagranymi przez NASA podczas misji Apollo?

Ps. Audycja odbyła się wyjątkowo w niedzielę, ze względów na problemy techniczne, w ten piątek wszystko zgodnie z planem! Za problemy przepraszam…


>>> Tutaj pobierz plik audycji 17.03.2013 <<<

  Bibliografia:

 • „Somebody Else Is on the Moon”, George Leonard, 1976
 • „Dark Mission: The Secret History of NASA”, Richard C. Hoagland & Mike Bara, 2007
 • „Ancient Aliens on the Moon”, Mike Bara, 2012
 • „The NASA Conspiracies: The Truth Behind the Moon Landings, Censored Photos , and The Face on Mars”, Nick Redfern, 2010

Ten wpis umieszczono w kategorii astronautyka, Kosmici, NASA, Tajne stowarzyszenia, UFO i otagowano jako , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

6 Komentarze

 1. Triglav
  Opublikowano Marzec 21, 2013 at 12:24 | Permalink

  Co do tajemnicy muzeum, w którym członek personelu pyta o to czy kamera jest profesjonalna czy nie, wytłumaczenie jest proste, wyjaśnię poprzez analogię:
  przez Domami Handlowymi Centrum duża część chodnika jest częścią prywatnej działki, tak samo z pasażem Wiecha (tj. częścią działki tychże DHC) i kiedy ludzie robią tam sobie zdjęcia z PKiN w tle czy inne, ochroniarze na ogol nie interweniują. Zarządca tłumaczy kiedy w TV czy gazecie, nie pamiętam ze „to od razu widać czy sprzęt jest profesjonalny czy nie” – chodzi o to aby nie wykonywać zdjęć komercyjnych, a prywatne na FB to niech tam sobie hałastra cyka ile wlezie.

 2. StachStachowiak
  Opublikowano Marzec 21, 2013 at 19:26 | Permalink

  Cloude wielkie dzieki swietna audycja niesamowite informacje uwielbiam temat ksiiezyca porazily mnie te ciekawostki super robota dzieki za genialne 3 godz pozdrawiam

 3. Elgevot
  Opublikowano Marzec 24, 2013 at 11:15 | Permalink

  Audycja byłaby dobra, gdybyś tak nie zamulał. Mówisz dwa słowa, po czym następuje cisza. Wzdychasz, sam nie wiesz co mówić. Audycja ma 2 godziny 50 minut a to co mówiłeś spokojnie dałoby się upchnąć w godzinie. Po godzinie wyłączyłem, bo tego się słuchać nie dało. Jeśli nie masz pomysłu na audycję, lub jeśli materiału masz niewiele, to rób audycje godzinne, oszczędzisz czasu sobie i innym.

 4. Opublikowano Marzec 24, 2013 at 11:26 | Permalink

  @StachStachowiak

  Dzięki za kredy zaufania! Ale wydaje mi się, że audycja ma jeszcze duże braki.

  @Elgevot

  Taka jest ta audycja – to nie podcast tym bardziej czytanie z kartki, czy audiobook. Mówię od siebie, a to że słychać zmęczenie to też moja wina, gdyż w piątki pracuje aby utrzymać siebie i audycję (mam niewiele ponad 1h po skończeniu pracy do rozpoczęcia audycji). Materiału miałem sporo, nie wszystko powiedziałem co miałem przygotowane.
  Nie jest chyba tak źle, skoro 1h wytrzymałeś. 😉

 5. d4r3q
  Opublikowano Marzec 27, 2013 at 13:48 | Permalink

  Witam Claude! świetna audycja, najpierw obejrzałem 3 filmy i pomyślałem co możesz dodać nowego vs wypraw apollo bo wcześniej oglądałem silmy że apollo 11 to fikcja, fakt fikcja ale na inne potrzeby 🙂 by ukryć ważniejsze fakty.

  • Triglav
   Opublikowano Marzec 28, 2013 at 16:11 | Permalink

   Czy te gipsowe modele w trzech filmikach to na pewno te same o których mówiłeś w audycji? Claude – przecież to są efekty klasy B.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 3 * 3 ?