Audycja 28.12 pt. „Rok 2012 – Mikołaj Rozbicki (gość)”

Wraz z Mikołajem podsumowujemy rok 2012. Dodatkowo Mikołaj opowiada co się działo w jego przedsięwzięciach w tym roku.

Aktualne sprawy:

1. Wprowadziłem możliwość wspierania audycji bezpośrednio przez stronę www.teoriachaosu.com.pl. Z góry wielkie dzięki!

2. Możecie wesprzeć projekt podcastu „Teoria Chaosu: Akta UFO” na portalu Polak Potrafi. Zapraszam do przyłączenia się do tego projektu, tematem jest najważniejszy temat na świecie, czyli UFO. Z góry wielkie dzięki! ..::.. Więcej informacji o podcaście „Teoria Chaosu: Akta UFO” ..::..

Teoria Chaosu: Akta UFO

>>> Tutaj pobierz plik audycji 28.12.2012 <<<

  W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
 • Kalle Schuh – Dreamspace (fragment)
Ten wpis umieszczono w kategorii 2012, Free Energy, Kosmici, Mikołaj Rozbicki, NWO, rząd światowy, Społeczeństwo i polityka, UFO, wywiady, Zmiany na Ziemi i otagowano jako , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

3 Komentarze

 1. Filip
  Opublikowano Styczeń 9, 2013 at 21:40 | Permalink

  W sumie w audycji mało konkretnych informacji padło, ale jakaś reklama serwisu Mikołaja Rozbickiego jest, w wolnym czasie przejrzę go.

 2. jaco
  Opublikowano Styczeń 10, 2013 at 13:33 | Permalink

  Widzicie wszędzie spiski, a w sprawie ACTA łykneliście wszystko jak młode pelikany.
  Czy myślicie, ze ludzie sami z seibie wyszli na ulicę?
  Przecież to koncerny to inicjowały.
  Giganty typu facebook, google i inne wielkie portale straciłyby miliardy na ustawie acta wiec co zrobiły?
  Zasypały biednych userów czarnymi wizjami, a ci jak barany, stadem poszli na ulice. Gwarantuję, że przecietny internauta nawet by mocno nie odczul ACTA, ale te facebooki czy google stracilyby 99% zysków.
  Ich PR-owcy tak swietnie to rozegrali, ze nie tylko uwalili acta, ale i sprwili, ze wszyscy teraz sądzą, iż to ludzie sami z siebie zaprotestowali
  śmiech na sali

 3. Opublikowano Styczeń 10, 2013 at 17:08 | Permalink

  @jaco

  Tak, a świstaki siedzą i zawijają je w sreberka… Ja rozumiem, że „ruch Anonymous”, czy WikiLeaks mogą być sponsorowane przez nieogarniętych globalistów, ale na litość boską nie przypisujmy globalistom mocy boskich! Może jeszcze sponsorują Teorie Chaosu i Mikołaja Rozbickiego. Nie popadajmy w paranoję…

  Każda, podkreślam każda walka o wolny Internet jest walką PRZECIWKO globalistom (w tym NWO), więc twoja teza nie wytrzymuje sprawdzenia z faktami. Poczytaj i posłuchaj co mówią globaliści o internecie (w tym z nieformalnych spotkań). Jeśli globaliści sponsorują takie akcje, to tylko się cieszyć, że się pogubili (ci najwyżsi rangą globaliści, nigdy nie będą sponsorowali ruchu walczącego o wolny internet).

  Ps. Sam uczestniczyłem w protestach i cieszę się, że jest ogień w sercu młodych Polek i Polaków. Wystarczy tylko spora iskra, a będziemy żyli w innym, lepszym świecie!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 + 5 ?