Audycja 19.10 pt. „Rzeczy niewyjaśnione w mediach – Janusz Zagórski (gość)”

Dyskusja jak media mainstreamowe podchodzą do rzeczy niewyjaśnionych jak UFO, czy Free Energy. Sporo o niezależnych mediach i Niezależnej TV, najnowszym projekcie Janusza Zagórskiego. Także o Lucjanie Łągiewce i jego wynalazku oraz innych ciekawych sprawach.

Uwaga! 23. listopada wystartowałem z projektem profesjonalnego podcastu „Teoria Chaosu: Akta UFO” na Polak Potrafi. Zapraszam do przyłączenia się do tego projektu, tematem jest najważniejszy temat na świecie, czyli UFO. Z góry wielkie dzięki! ..::.. Więcej informacji o podcaście „Teoria Chaosu: Akta UFO” ..::..

Teoria Chaosu: Akta UFO

..::.. Tutaj pobierz plik audycji 19.10 ..::..

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Free Energy, Janusz Zagórski, Kosmici, Lucjan Łągiewka, media, Społeczeństwo i polityka, UFO, wywiady i otagowano jako , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

2 Komentarze

 1. Opublikowano Listopad 23, 2012 at 21:55 | Permalink

  Jeżeli to ma być w pełni profesjonalny podcast, to musisz jeszcze odrobinę popracować nad wymową – w nagraniu na PolakPotrafi czasami ginęły Ci niektóre głoski i było słychać lekki szczękościsk.

  Całokształt zapowiada się ciekawie, życzę powodzenia 🙂

 2. Opublikowano Listopad 23, 2012 at 23:09 | Permalink

  @Ivellios

  Bez przesady, ja tylko będę tam sprzątał. 🙂 Tak na serio, to będę producentem podcastu, w ogóle mnie tam nie będzie głosowo, więc bez obaw.

  Dzięki, zrobię to najlepiej jak umiem.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 9 + 10 ?