Audycja 14.09 pt. „Rzeczy niemożliwe i rzeczy możliwe”

Fazery, lasery, pola siłowe, teleportacja, telepatia, UFO i podróże w czasie i przestrzeni, a także Kosmici, Bóg, jasnowidzenie oraz urządzenia Free Energy. Co jest możliwe, a co nie z naukowego punktu widzenia – naukowego z perspektywy początku XXI wieku!
Audycja na podstawie książki wybitnego fizyka Michio Kaku ?Fizyka rzeczy niemożliwych?. Po wysłuchaniu audycji zabierzcie się koniecznie za tą książkę p.Kaku, jest na prawdę wybitna.

..::.. Tutaj pobierz plik audycji 14.09 ..::..

Bibliografia:

  • „Fizyka Rzeczy Niemożliwych. Fazery, Pola Siłowe, Teleportacja i Podróże w Czasie”, Michio Kaku
  • „Hiperprzestrzeń: naukowa podróż przez wszechświaty równoległe, pętle czasowe i dziesiąty wymiar”, Michio Kaku

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

  • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
  • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
  • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii fizyka, Free Energy, Inżynieria i nauka, Kosmici, UFO, zimna fuzja i otagowano jako , , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

Jeden Komentarz

  1. Blom
    Opublikowano Październik 14, 2012 at 22:45 | Permalink

    Jeśli chodzi o niewidzialność dla ludzkiego oka to jest to od zawsze. Przy doborze odpowiednich kolorów i odpowiedniej odległości oko ludzkie przestaje widzieć dany kolor i widzi zamiast tego tło. Widziałem to jakieś 15 lat temu. Chyba chodziło o szare tło i 2 obiekty w różnych kolorach, gdzie jeden z nich w pewnej odległości po prostu znikał z oczu, a znajdował się na wprost mnie. To bardziej iluzja ale pamiętam również że była o dokładnie czymś takim mowa w jednym z odcinków The X Files.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 10 * 8 ?