Audycja 10.08 pt. „Luźne informacje tematyczne oraz telefon od niespodziewanego gościa”

W odcinku kilka ciekawostek, w tym czym jest UFO na dnie Bałtyku, kręgach zbożowych i kto nie używa Facebooka? Pojawił się niespodziewany gość Marcin Dachtera, który zasypał nas informacjami na temat tajnych stowarzyszeń, religii i historii.
A i jeszcze przypomnienie, że do końca sierpnia można wygrać 100.000 funtów brytyjskich za wygniecenie kilku kółek w zbożu (patrz zdjęcie). Konkurs trwa od lipca, a sami leniwi „wygniatacze”, eh…

Krąg zbożowy do zrobienia za 100.000 funtów!

Uwaga! Audycja Marcina Dachtery „Zakazana Wiedza” wraca 13. sierpnia na antenę Radia Na Fali!

..::.. Tutaj pobierz plik audycji 10.08 ..::..

Przydatne linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii chrześcijaństwo, Historia, II Wojna Światowa, III Rzesza, katolicyzm, kręgi zbożowe, Marcin Dachtera, paleoastronautyka, Religia, Społeczeństwo i polityka i otagowano jako , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

5 Komentarze

 1. greg
  Opublikowano Sierpień 22, 2012 at 18:40 | Permalink

  Claude, kawałek który często podpisujesz „Pinacolada – Cold days” nazywa się w rzeczywistości „Pianochocolate – Cold Days”. Ledwo znalazłem, bo google wskazywało jedynie tą stronkę po wpisaniu podawanego przez ciebie tytułu.

 2. Dave
  Opublikowano Sierpień 28, 2012 at 22:22 | Permalink

  Marcinie Dachtero ! Za bardzo się wczuwasz. Negujesz analizę innych osób, a samemu polegasz w większości na przeczytanych w książkach prawdopodobnie bez sprawdzenia samemu większości źródeł ufając autorom tych książek. Jeśli się mylę wyprowadź mnie z błędu. 🙂

  Oczywiście również popieram twój tok myślenia – prawda poparta źródłami historycznymi, daje odpowiedzi na wiele więcej pytań i przede wszystkim jest udokumentowana.

  Wracając do Reptilian 🙂
  Kiedyś śmiałem się z tego tematu, mimo że od zawsze czułem że nie jesteśmy sami. Jednak że postanowiłem się wgryźć w temat i wydaje się że coś jest na rzeczy. Opisuje fajnie to Pan Krzysztof Rogala, wchodzi naprawdę głęboko w szczegóły no i szuka śladów tych istot w udokumentowanych źródłach.

  Osobiście uważam że jest to bardzo ciekawa sprawa i naprawdę jest wiele śladów tych istot, więc warto to badać.
  Wywnioskowałem również że nawet jeśli te istoty istnieją, to tak naprawdę nie są wstanie nas ostatecznie kontrolować dzięki naszemu potencjałowi.

  Pozdrawiam !

  ps. Trzeba rozkręcić forum Teorii Chaosu ! Claude weź te spam boty ogarnij na forum !

 3. Sknerus McKwacz
  Opublikowano Wrzesień 25, 2012 at 15:50 | Permalink

  Dziela Pierre Teilhard de Chardin byly potepiane przez przedtsawicieli doktryny katolickiej. Mial on niestety duzy wplyw na Vaticanum Secundum. Powiem tyle to co glosil tak samo jak czesc doukmentów Vaticanum Secundum jest niekatolickie. Marcinie szanowny nawet gdyby sam Papież głosił herezje to nie zmienia to ani prawdy ani niezmiennej doktryny.

 4. Sknerus McKwacz
  Opublikowano Wrzesień 27, 2012 at 14:34 | Permalink

  Dodam jeszcze:
  Zgoda pełna, że Chardin był wpływowy, jednak nie dodałeś, że miał zakaz rozpowszechniania swoich prac do którego się stosował. Powinien być ekskomunikowany mimo to. Jak chcecie rzetelnej wiedzy o doktrynie katolickiej to FSSPX polecam. Oni potępiają modernizm i ekumenizm.

 5. Opublikowano Październik 8, 2012 at 22:10 | Permalink

  @greg – Dzięki

  @Dave – ciężko ogarnąć Spam, zablokowałem możliwość rejestracji. Coś pomyślę jak to uprościć.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 9 + 10 ?