Audycja 02.09 pt.”Zagrożenia nowych technologii – infoanarchista Krzysztof (gość)”

Ze specjalistą od technologii komputerowych, telekomunikacyjnych, a także elektroniki na pograniczu Sci-Fi rozmawiamy prawie 3h!

Podsumowując tematy: komputery, Internet, telefony komórkowe i stacjonarne, urządzenia biurowe w tym drukarki, system podsłuchu globalnego Echelon, a także RFIDy dla każdego, które już zostały dla nas wyprodukowane przed 2000 rokiem!

W trakcie audycji, aby postraszyć trochę słuchaczy, jest wprowadzenie do tematu RFID wysoko postawionego iluminata – wywiad, z którym przeprowadziłem tym razem nie ja (jak można pomyśleć), a teoretyk spisku z Niemiec Jan Udo Holey.

Na koniec zanim odpowiesz słuchaczu „za ile się zaszczepisz RFIDem?” przesłuchaj tą audycję? A potem odpowiedz: za 1000zł, 100.000zł, a może za 0zł?

Prowadzący jak i gość uważają że za 1zł/0zł się zaczipują… 😉

>>> Tutaj pobierz plik audycji 02.09 <<<

  W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
 • ESS – ECDF – Side 1
 • HYPNOTIX – REASONING
Ten wpis umieszczono w kategorii Echelon, Internet, Inżynieria i nauka, ludzie, NWO, RFID, rząd światowy, Społeczeństwo i polityka, wywiady i otagowano jako , , , , , , , , , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

7 Komentarze

 1. marcin
  Opublikowano Wrzesień 5, 2011 at 15:40 | Permalink

  Serdeczne dzięki za upload i za poruszenie tematu ECHELON-u.

 2. TUL
  Opublikowano Wrzesień 5, 2011 at 18:53 | Permalink

  Zajebista audycja! Jedna z lepszych jakie w ogóle były w KonteStacji!

 3. marcin
  Opublikowano Wrzesień 5, 2011 at 19:16 | Permalink

  Chciałbym napisać, że policja w Polsce nie potrzebuje nakazu do przeszukania mieszkania. W przypadkach „nie cierpiących zwłoki” Policja ma prawo przeszukać mieszkanie, osobę, etc po okazaniu legitymacji służbowej tylko. Nie może tego zrobić po godzinie 22:00 w domu, w klubie nocnym może.

  Takie przeszukanie prokurator musi zatwierdzić post factum. Co to w praktyce oznacza, mówić nie muszę.

 4. Opublikowano Wrzesień 6, 2011 at 19:47 | Permalink

  Super audycja! 🙂

  Gra o której mówił Krawiec nazywa się „The Secret World” i już niedługo ruszą jej beta-testy. 🙂 Jest to gra 100% przez Internet (MMO). 🙂

  Mi wyszło w testach, że będę Illuminati, fajnie. 😀

  Adres strony producenta: http://www.thesecretworld.com/

 5. Opublikowano Wrzesień 6, 2011 at 21:30 | Permalink

  Wszystko bardzo ładnie. Tylko co zrobicie sami gdy otrzymacie technologię umozliwiającą wam szybke osiągnięcie przestrzeni kosmicznej i jej bardzo łatwa eksplorację. Jakie zabezpieczenia stworzycie wy sami przed np. szaleńcem, któremu przyjdzie do głowy z jakiś tam powodów pchnąć zaledwie jednym palcem kamyczkiem wielkości 11km. Dlaczego jednym palcem ? Podpowiem w przestrzeni wystarczy przyłożyc taki palec pod określonym kątem i lekko pchnąć gigantyczną masę aby poleciała ona w sciśle określnym kierunku i spadła dokłądnie tam gdzie sobie taki szaleniec założył. A więc co wy sami wtedy zrobicie ? Podsumowując myślę że jeśli mamy wejść w erę technologicznego raju to niestety przyjdzie nam zapłacić pewną cenę wolności, w zamian jednak za wolność o której dotychczas nie moglibyśmy nawet marzyć.

 6. marcin
  Opublikowano Wrzesień 7, 2011 at 07:21 | Permalink

  Jerzy, haha. Skoro wystarczy dotknąć palcem, to wystrzelenie atomowych palców w jego statek i w tę asteroidę to nie taki problem?

 7. kaemic
  Opublikowano Wrzesień 15, 2011 at 04:49 | Permalink

  W audycji powiedzieliście z gościem, że jak się zaszyfruje dysk to Służby-Milicja nie będą mogli podrzucić np pornografii. Ale się mylicie, podrzucić będą mogli każdemu bez względu jak sobie zabezpieczy komputer – wystarczy przecież podrzucić płytę CD-DVD, nie trzeba koniecznie włamywać się do komputera.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 3 - 2 ?