Audycja 08.07 pt.”Podsumowanie 1 sezonu, czyli I połowy 2011 roku”

O wszystkich ważnych rzeczach, rzekłbym najważniejszych, które miały miejsce, a zostały albo przemilczane, albo zdezawuowane przez media mainstreamowe (w Polsce, także Internecie, większość tych informacji nawet się nie pojawiła!). Mówimy zatem m.in. o WikiLeaks i Julianie Assange’u i jego upodobaniu do bieli, katastrofie elektrowni nuklearnej w Fukushimie i czy w ogóle był tam spisek (jeśli nie, tym gorzej dla elektrowni i Japończyków :)), reaktorze zimnej fuzji, irańskim UFO, a nawet 9-letnich przestojach robotyki w kanale Gantenbrinka i nieusuwalnym dr Zahi Hawassie.
Życzę udanych wakacji i do usłyszenia na początku sierpnia. Na wakacje od 22 do 24 lipca polecam KontestCamp, będę tam osobiście, więc będzie można podyskutować o spiskach nie tylko na żywo, ale i na wizji! 😉

Wszystkich nudzących się w wakacje zapraszam do projektu tłumaczenia, edycji i lektorowania filmów/videocastów (jest ich grubo ponad 500!) Freedomain Radio i fenomenalnego Stephana Molyneux. Proszę o maila jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany. Satysfakcja gwarantowana!

>>> Tutaj pobierz plik audycji 08.07 <<<

  W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii E-Cat, Energetyka jądrowa, Społeczeństwo i polityka, UFO, WikiLeaks, zimna fuzja i otagowano jako , , , , , , , , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

6 Komentarze

 1. janek4dh
  Opublikowano Lipiec 12, 2011 at 23:03 | Permalink

  Odcinek jak odcinek… ale że to koniec sezonu to dziękować i czekać na następny.

 2. Blom
  Opublikowano Lipiec 14, 2011 at 18:50 | Permalink

  hmm o jakich naukowców chodziło że się wyzywali? gdzie to było i kiedy? kto to był? w jakim kraju?

 3. karpii
  Opublikowano Lipiec 15, 2011 at 06:42 | Permalink

  Szkoda, że nie słuchałem was na żywo, bo akurat w piątek rano rozmawiałem z pewnym doktorem fizyki z szacownej profesorskiej rodziny, który nie tylko twierdził, że eksperyment z elektrodami palladowymi na WAT-cie się udał, ale był prowadzony niezależnie od badań na zachodzie. Jako, że spotykam się z nim dość regularnie postaram się wywiedzieć o więcej szczegółów.
  Pozdrowienia!

 4. Opublikowano Lipiec 15, 2011 at 08:26 | Permalink

  @karpii

  O to ciekawe, ja o tym słyszałem tylko jako niepotwierdzone plotki. Szkoda, że w Polsce brakuje odważnych ludzi, którzy by o zimnej fuzji (i pozytywnym powtórzeniu doświadczenia Fleischmana-Ponsa) mówili otwarcie, czyli publicznie. Trudno, ale w końcu polska nauka wyjdzie z feudalizmu np. piękna, antyfeudalna historia międzywojennej matematyki polskiej. Samo to jednak się nie stanie bez naszej pomocy!
  Mamy tak zdolną młodzież (np. ostatni Imagine Cup)… 😉

  @Blom

  Pozwól że przemilczę tą żenującą sprawę, nie chcę bardziej pogrążać nauki polskiej, dlatego nie umieściłem linka (Ci którzy lubią żenujące sytuacje proponuję wyszukać filmik na Youtube wpisując: „kłótnia profesorów”).

 5. Blom
  Opublikowano Lipiec 16, 2011 at 04:41 | Permalink

  widzę że atmosfera udzieliła się również ludziom komentującym tamten filmik 🙂

 6. karpii
  Opublikowano Lipiec 22, 2011 at 11:37 | Permalink

  Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd. Nie stało się to ze złej woli, a jedynie z nadmiernej ekscytacji tematem i nadinterpretacji. Otóż po kolejnej rozmowie dowiedziałem się, że polski eksperyment jednak się nie udał. Poprostu rozmawiając poprzednio, pan doktor najpierw opowiedział mi o polskim eksperymencie, a następnie wyjaśniał eksperyment Ponsa – Fleishmanna. Jako, że w międzyczasie dyskutowaliśmy na tematy służbowe, połączyłem to jakoś w całość i odniosłem mylne wrażenie, że ciągle jest mowa o eksperymencie polskim. Proszę o wybaczenie wszystkich, a Ciebie Claude w szczególności.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 10 * 8 ?