Audycja 03/08/2018: „Latające samochody”

Czy pojazdy rodem z kreskówki Jetsons to już nie fantazje? Może nie tak spektakularne, ale jednak latające samochody są w ofercie do kupienia. Jaka jest ich przyszłość i co może przynieść XXI wiek w zmianie rozwiązań technologicznych napędów latających maszyn.

VTOL of the Future

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Latające samochody

Polecane materiały:

Linki:

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

  • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
  • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
  • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Dziwne wynalazki, Inżynieria i nauka, Lifter, transport i otagowano jako , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

Jeden Komentarz

  1. Jacek
    Opublikowano Sierpień 29, 2018 at 22:43 | Permalink

    Szanowny Panie
    Słuchałem audycji do pewnego momentu. Porusza ciekawe i ważkie tamaty, choć w większości nie zgadzam się z Pana wykładnią. Kiedy Pan stwierdził, że Islam jest mniej… jak to Pan powiedział „państwowy” niż kościół katolicki musiałem przerwać. To w Islamie po ulicach chodzą prawnie usankcjonowane milicje obyczajowe, które skazują kobiety na średniowieczne kary za brak okrycia na przykład na dłoniach. W świecie Islamu nie tylko onie ma rozdziału kościoła od państwa jak w europejskich demokracjach, ale porządek prawny niejako wynika z religii! Dlaczego mówi Pan o jakiejś wydumanej teorii Watykanu i jego rzekomych dążeń do unifikacji kiedy nie tylko katilicyzm ale całe chrześcijaństwo cofa się i jest niszczone przez napływ Islamu. Islamu sprowadzonego do Europy przez pewne siły… Europa nigdy w swoich dziejach nie była mniej laicka i mniej chrześcijańska. Słyszę, że jest pan inteligentnym człowiekiem, widzi Pan fakty… ale dlaczego mówi to co mówi? Pewnie nie opublikuje Pan tego komentarza, ale proszę go przeczytać i chwilę pomyśleć.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 * 3 ?