Audycja 11/05/2018: „2 Ziemie”

Miałem sen…

Miasto w śnie

Ps. Niestety nie znalazłem żadnej grafiki, która nawet była by zbliżona do tych wizji ze snu, więc wybrałem, tą która była by najbliższa. Na grafikach cały czas pojawiają się te same idiotyzmy jak: ścisk, beton, drogi i szkło. W naszym świecie nawet artyści mają już zniewolone umysły, i nie mogą uchwycić pięknego świata. Tutaj mały apel do grafików: czy ktoś z Was chciałby zrobic grafikę do tej mojej wizji? Dzięki!

We don't need roads!

Audycja do pobrania (mp3):

>>> 2 Ziemie

Linki:

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Agartha, Legendy i mity, New Age, Przyszłość, Zmiany na Ziemi i otagowano jako , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

4 Komentarze

 1. bad goy
  Opublikowano Maj 29, 2018 at 15:42 | Permalink

  a grafiki z Venus Project? nie opisują dobrze twojej wizji?

  • Opublikowano Maj 29, 2018 at 17:20 | Permalink

   Jedyna wspólna rzecz z mojej wizji i Venus Project to kolor i kształt budynków (biały pomiędzy kością słoniową a białym wzorcowym, a kształt jednak był mniej zaokrąglony niż te z Venus).

   Miasto z mojej wizji nie było budowane na obwodzie koła jak w tych komuszych wizjach, a odległości były wyznaczane tylko w złotej proporcji bez figury wiodącej, które zaburzają złotą proporcję (jak koło/okrąg).

 2. bob
  Opublikowano Maj 29, 2018 at 21:31 | Permalink

  Czy jesteś w stanie zrobic choćby ołówkiem na kartce jakąś ilustrację poglądowa jakiego konkretnie kształtu miałyby być te budynki i plan tego miasta? Bo chociaż słuchałem kilka razy opis że jest oparte na złotym podziale jest zbyt ogólny żeby zabierać się za robienie konkretnej ilustacji. Wolałbym szkic od dalszych opisów bo zwyczajnie obraz mówi więcej niż słowa jeśli chodzi o kształt, nie ma z tym zwyczajnie dyskusji.

  • Opublikowano Maj 30, 2018 at 16:15 | Permalink

   Spróbuję to naszkicować, te wizje były tak intensywne, że cały czas przed oczami mam to miasto. Nie mam kompletnie żadnych zdolności graficznych, ale spróbuję z całego serca (ołówkiem naszkicuję, zeskanuję i dodam grafiki pomocnicze). Dzięki!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 10 * 8 ?