Audycja 30/03/2018: „Zakazane substancje”

Substancje przemilczane przez mainstream, a mogą ratować życie, czy pomagać w nieuleczalnych schorzeniach. Big Pharma tę audycję by zakazała!

Big Pharma banned substances

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Zakazane substancje

Linki:

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Big Pharma, medycyna i otagowano jako , , , , , , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

2 Komentarze

 1. Mirek
  Opublikowano Maj 4, 2018 at 15:02 | Permalink

  Witaminę D3 normalnie polecają lekarze, wysyłają na badania i przypisują recepty. Nie wiem czym się tu emocjonować, w roku 2018 powszechność jej niedoborów to fakt powszechnie znany również w mainstreamie.

  • Opublikowano Maj 4, 2018 at 18:42 | Permalink

   Ja o tym mówię publicznie od 2010 roku, a sam stosuję suplementację witaminy D3 od 2008 roku, i nieskromnie powiem, że dzięki takim „teoretykom spisków” jak ja lekarze musieli poddać się prawdzie. W 2010 roku byłem totalnie wyśmiewany, bo opierałem się wyłącznie na spiskach (nie miałem pojęcia o medycynie jako takiej). Jak widać prawdy się nie powstrzyma, nawet Big Pharma tego nie potrafi…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 5 + 90 ?