Audycja 23/03/2018: „Audycja interaktywna”

…czyli audycja bez tematu.

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Audycja interaktywna

Linki:

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Uncategorized i otagowano jako , , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

Jeden Komentarz

 1. Mirek
  Opublikowano Marzec 31, 2018 at 22:54 | Permalink

  Pamiętam jak swego czasu mówiłeś, że zamierzasz zrobić audycję o Stanleyu Kubricku. Czy coś z tego będzie? Myślę, że byłby to o wiele ciekawszy temat niż polityka, w której temacie jest już w Internecie tona kontentu i sorry, ale nie sądzę by ludzie chcieli bez przerwy słuchać takiego gadania.

  Druga sprawa to Wielka Lechia, napisałem tu swego czasu niepochlebny komentarz o propagatorach tej teorii, odniosłeś się nawet do niego w audycji. No cóż, mamy odmienne zdania, jednak gorąco zachęcam do zapoznania się z poniższym nagraniem, gdzie człowiek dokonał solidnej analizy tego zjawiska. Moje uprzedzenia nie wzięły się z znikąd, jest to jedna z niewielu rzeczy, gdzie zgadzam się z Michalkiewiczem.
  https://youtu.be/IAWJNDYd3iM

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 * 3 ?