Audycja 24/11/2017: „Charles Manson i jego ekipa – produkt NWO?”

Właśnie zmarł jeden z najbardziej „złych” ludzi na świecie. Jednak czy wszystko wiadomo w sprawie brutalnych zbrodni „rodziny Mansona”?

The Manson Family

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Charles Manson i jego ekipa – produkt NWO?

Bibliografia:

 • Neil Sanders „Now Is The Only Thing That’s Real”

Linki:

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Społeczeństwo i polityka, Tajemnicze śmierci, Uncategorized i otagowano jako , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

2 Komentarze

 1. Mirek
  Opublikowano Maj 14, 2018 at 16:35 | Permalink

  Zaczynając od newsów – powiedziałeś, że ludzie zawsze uciekają do kraju bardziej wolnościowego (w domyśle przyjmuję, że miałeś na myśli liberalne rozumienie tego słowa) gdy są otwarte granice. Jest to moim zdaniem nieprawda, uciekają po prostu do kraju, który zapewnia im wyższy poziom życia. Z polski ludzie wyjeżdżają do bardziej socjalnych krajów zachodu europy (inna sprawa, że zapewniają one również zazwyczaj też więcej różnie rozumianych wolności względem konserwatywnej Polski). Ale jestem w stanie podać dowód na to, że istnieją ludzie imigrujący też do krajów socjalizmu realnego – na Kubę czy nawet do KRL-D. Linki dam w osobnym komentarzu, bo nie wiedzieć czemu nie chce mi to wejść na stronę, może traktuje jako spam.

  A ChRL są daleko w tyle rankingu wolności gospodarczej (110 miejsce), tam jest socjalizm rynkowy (a de facto oligarchiczne rządy elit partyjnych i finansowych). Korwin bredzi w tym temacie, znajdziesz na YouTube jak nawet taki oszołom jak kelthuz drwił z jego „mądrości” o Chinach podając silne argumenty przeciwko tej tezie.

 2. Mirek
  Opublikowano Maj 14, 2018 at 16:41 | Permalink

  Dobra, linki nie wchodzą. Więc niech zainteresowani wygooglują artykuł na wp zatytułowany: „Uciekinierzy z Korei Północnej, którzy wracają do ojczyzny. Nie wszyscy są zadowoleni z faktu, że porzucili reżim”, następnie „Hiszpanie emigrują… na Kubę”. Ranking wolności gospodarczej fundacji heritage każdy średnio rozgarnięty sam znajdzie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 + 5 ?