Audycja 03/02/2017: „Rzeczy ważne i rzeczy nieważne”

W dzisiejszym świecie ludzie wydawało by się zatracili zdrowy rozsądek. Niemal wszystko jest do góry nogami, tak też z rzeczami ważnymi i nieważnymi. Do jakiej grupy zaliczycie dane spiski? I jakie one mają znaczenie w codziennym naszym życiu?

Truth

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Rzeczy ważne i rzeczy nieważne

Linki:

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Społeczeństwo i polityka, Teorie spiskowe i otagowano jako , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

7 Komentarze

 1. Aga
  Opublikowano Luty 10, 2017 at 10:45 | Permalink

  Apropo smogu polecam aplikacje airvisual na androida. Zczytuje dane ze stacji mierzacych zanieczyszczenie na calym swiecie. Masz michal szczescie bo w Irlandi wskazuje czyte powietrze 😉 Niestety we Wroclawiu smog sie utrzymuje caly czas, szczegolnie w centrum jest odczuwalny.

 2. TA
  Opublikowano Luty 13, 2017 at 22:04 | Permalink

  Słuchałem ostatnio audycji i mam kilka uwag:
  1. Claude zawsze mówi, że odbiera telefon bo z telefonu ktoś płaci. Płaci, ale dopiero jak telefon zostanie odebrany. Więc dopóki tylko dzwoni to nie ponosi kosztu.

  2. Claude dziwi się, że nie chcą do niego przychodzić goście. Ale jak przyszedł człowiek od „wklęsłej ziemi” to przez następnych kilka audycji Claude i jego rozmówcy naśmiewali się z gościa i z jego poglądów. Trudno się dziwić, że goście nie chcę się zjawiać w audycji. Podobnie było z ludźmi od channelingu (nie pamiętam nazwisk).

  3. Claude zarzuca Aleksandrowi Jabłonowskiemu, że ma podwójną tożsamość. A czy Claude Monet nie ma podwójnej tożsamości? Dalej – Claude zarzuca temu samemu panu, że skłamał. Claud też nie jeden raz minął się z prawdą. Co potwierdzi „Stały sceptyk”. Ale czy to powód, żeby kompletnie dyskredytować prowadzącego? Moim zdaniem – nie. Każdemu zdarzają się pomyłki i nieścisłości. Czy Związek Jaszczurczy Aleksandra Jabłonowskiego to ten sam Związek Jaszczurczy, który badał Leszek Żebrowski? Oczywiście, że nie. Ale mogą być nawiązanie do tej organizacji. Czy obecny PSL to ten sam PSL którego przywódcą był Witos czy Mikołajczyk? To nawet nie ten sam PSL który reaktywował Roman Bartoszcze.

  4. I na koniec o kościołofobii. Można nie lubić Kościoła. Ale nie można zaprzeczyć, że stworzył naszą cywilizację. I nikt nie stworzył lepszej. Łatwo krytykować jak się żyje w tej cywilizacji. Trudniej skrytykować religie jak się jest członkiem innej cywilizacji. Dlaczego? Bo w naszej cywilizacji panuje wolność słowa. W odróżnieniu od innych cywilizacji. I trzeba to docenić i tego bronić. I kilka słów o historii Polski. Jeżeli było coś przed chrztem Polski (a nikt nie twierdzi, że nie było nic wcześniej- bo jak Mieszko się nawrócił, to znaczy że żył wcześniej jako poganin, no i musiał mieć ojca, dziadka, itd.), to można przecież to opisać i wydać książkę. Może Claude zrobi audycję na ten temat, żeby to rozpropagować – tytuł „Spisek przeciw przedchrześcijańskiej cywilizacji na ziemiach Polski”.

  • Opublikowano Luty 19, 2017 at 09:53 | Permalink

   1. Chyba nie do końca, bo w tym „telefonie” dla Teorii Chaosu po jakimś czasie i tak łączy pobierając impuls.

   2. Nie naśmiewałem się z nikogo, a z danego tematu to już nie można się śmiać czasem? Np. z UFO, Free Energy czy technologii Keshe też nie? Bez przesady, trzeba mieć trochę dystansu i pośmiać się można praktycznie ze wszystkiego.

   3. Nie mam 2 tożsamości. Mój pseudo wynika z rzeczy jakimi się zajmuje, ale imię i nazwisko można znaleźć na tej stronie, czy na stronach radiów w których nadaję. Co do p.Olszańskiego, nigdy wcześniej zanim Leszek Żebrowski nie ujawnił jego kłamstw, nie mówił, że to był inny Związek Jaszczurczy. Olszański nie przedstawia żadnych nazwisk swoich „mistrzów” z tego związku ani żadnych innych dowodów, że taki związek istniał. Jest to po prostu kłamca, który najprawdopodobniej ma nieszczere intencje.

   4. Dla mnie kk (z Watykanem na czele i całym chrześcijaństwem) jest kontynuacją starożytnego Rzymu. Odniesienia są nawet w tak odległych miejscach jak Waszyngton, który jest wzorowany na Rzymie (obelisk, Kapitol itp.). Co do Polski przed chrześcijańskiej zapoznaj się z książkami prof. Aleksandra Krawczuka, od którego ja zacząłem interesować się tym tematem, bo jak wielu Polakom, nie pasowała mi propaganda historyków katolickich (i tym samym wszechogarniająca propaganda szkolna).

 3. TA
  Opublikowano Luty 13, 2017 at 22:09 | Permalink

  Wiedziałem, że o czymś zapomniałem.
  Claude zarzuca Aleksandrowi Jabłonowskiemu, że przeklina. I to źle o nim świadczy, itd.
  Komentarz jest krótki: „Przyganiał kocioł garnkowi.”

  • Opublikowano Luty 19, 2017 at 09:26 | Permalink

   Nie chodzi o samo przeklinanie p.Olszańskiego, w wielu sytuacjach zachowuje się jak prostak.

 4. dazuji
  Opublikowano Luty 18, 2017 at 13:31 | Permalink

  Uważam, że czas jednak przyspiesza. Niezależnie jak porypanym wydaje się to stwierdzenie być.

 5. joe
  Opublikowano Luty 26, 2017 at 01:43 | Permalink

  Ciezko sie slucha tego trolla i rasiste stalego sceptyka, proponuje go jednak ignorowac i rozlaczac gdy pojawi sie na antenie. Nie mozna promowac debili nie przejawiajacych chocby podstaw dobrego wychowania. Raz na jakis czas go puscic mozna, jednak ten osobnik o watpliwej inteligencji, ktory gdy czegos nie wie badz nie potrafi pojac, zaczyna wchodzic agresywnie w slowo, nie dajac sie wypowiedziec rozmowcy, a zdarza sie to czesto, zabiera tylko czas na antenie ciekawszym sluchaczom. Gratuluje sprowadzenia go do parteru podczas ostatniej audycji, gdy zostal przylapany na niewiedzy w temacie, ktory ponoc tak dobrze zna, w momencie, gdy chcial pokazac swoja wyzszosc nad toba, poslugujac sie argumentem skonczonych studiow. Idealnie pokazal obraz przecietnego studenta z kraju, ktory poza papierkiem nie moze sie pochwalic zadna wiedza badz umiejetnosciami, ale do oceniania innych nacji badz jednostek to pierwszy. Pieknie go zgasiles 😉

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 10 * 8 ?