Audycja 06/01/2017: „Terroryzm urojony, czyli wieczna wojna”

Kto jest faktycznym sponsorem i propagatorem terroryzmu? O czym się nie mówi w mediach mainstreamowych? Jak możemy zatrzymać niekończącą się wojnę?

The war on terror is fraud

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Terroryzm urojony, czyli wieczna wojna

Errata:

 • Ataki bombowe w Londynie miały miejsce w 7. lipca 2005 roku, a nie jak było podane w 2007 roku.

Linki:

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii 9-11, false flag, rząd światowy, służby specjalne (ss), terroryzm amerykański, terroryzm brytyjski, terroryzm islamski i otagowano jako , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

Jeden Komentarz

 1. Mario
  Opublikowano Luty 2, 2017 at 17:24 | Permalink

  Co do ropy – starczy jej spokojnie na 150lat. Mało kto wie ale Arabia Saudyjska ma ogromne złoża wgłębi lądu. Uruchomienie ich wystarczy aby Saudowie zapewnili ropę dla ziemi, na obecnym wydobyciu na co najmniej 40lat. Do tego ogromne złoża w Zatoce Maracaibo (Wenezuela) spokojnie starczą na 20-30 lat. I to wszystko złoża wciąż nie ruszone! Do tego dodajmy kanadyjską tundrę, rosyjską syberię, oraz łupki amerykańskie których szacunkowe zasoby nawet ciężko policzyć… Podsumowując ropy starczy spokojnie na 150-180lat, a według mnie na 200 (jestem geologiem).
  Znajomy geolog pracujący u Saudów, mówił że oni zupełnie się o ropę nie przejmują, bo mają wiele zasobów perspektywniczych. A gdzie się nie obejrzał, tam Amerykanie i Kanadyjczycy. Nad wszystkim sterowali, a jedynie pan prezes był Saudem. Pracownicy natomiast to Europa, kierownicy US i Kanadyjczycy no i szefowie amerykanie i saudowie + prezes Saud.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 + 5 ?