Audycja 07/10/2016: „Co Ciebie wkurza w teoriach spiskowych?”

Czy spłycanie tematów, sianie strachu oraz sensacyjne bzdury to najbardziej wkurzające rzeczy w „mediach spiskowych”? Czy to tylko kwestia chęci zysku i przypodobania się przysłowiowemu Kowalskiemu? A może to szerszy plan gry?

Dezinformacja w Teoriach Spiskowych

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Co Ciebie wkurza w teoriach spiskowych?

Linki:

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Teorie spiskowe i otagowano jako , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

2 Komentarze

 1. Mirek
  Opublikowano Październik 23, 2016 at 20:42 | Permalink

  Tak a’propos tego geordżyzmu Claude’a to zastanawiam się – po co nam wodociągi skoro woda jest za darmo w postaci deszczu.

 2. Grz
  Opublikowano Listopad 20, 2016 at 08:44 | Permalink

  Kiedyś traktowałem teorie spiskowe raczej pobłażliwie – tj. ani nie zaprzeczałem (bo niestety są najczęściej trudne do sfalsyfikowania), ale też nie spędzały mi snu z powiek.

  Dzisiaj, patrząc na takie sprawy jak #pizzagate – która została okrzyknięta teorią spiskową przez mainstream, ale redditowe śledztwo wciąż trwa i aktualne ustalenia bynajmniej nie wyglądają na wyssane z palca – zmieniłem zdanie. Absolutnie wszystko jest możliwe. Przecież gdyby nie fakt, że WikiLeaks wypuściło te maile, i to w dodatku z zupełnie innego powodu, pewnie nigdy nie dowiedzielibyśmy się o tej sprawie.

  Pomijając nawet oskarżenia i skalę, o jakiej #pizzagate mówi – które mogą okazać się znaczniej mniej poważne, itd. – to jednak wypłynęły na światło dzienne takie fakty, jak znajomość Podesty ze znanymi pedofilami – samo to jest wielką sprawą…

  Ale to i tak wszystko blednie przy efekcie Mandeli, którego doświadczam w pełnej skali – zmieniona geografia, ludzka anatomia, itd. – to wszystko jest dość przerażające…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 + 5 ?