Audycja 11/03/16: „Big Pharma prosi o ciszę: ‚Zabijamy lekarzy!'”

Co się dzieje w świecie alternatywnej, ale wciąż naukowej medycyny? Czy Big Pharma może posuwać się do ostatecznego rozwiązania konkurencji, czyli jej fizycznej likwidacji?

Big Pharma killed doctors?

Ps. Jeśli jesteście zainteresowani inicjatywą otwartego studia w Irlandii polecam odwiedzić stronę Open-Air Space Studio i wspierać ten projekt. Dzięki!

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Big Pharma prosi o ciszę: ‚Zabijamy lekarzy!’

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Big Pharma, medycyna i otagowano jako , , , , , , , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

5 Komentarze

 1. Rafal
  Opublikowano Marzec 27, 2016 at 11:59 | Permalink

  Witam Cie,
  Bardzo fajnie audycja dużo wynoszącą, mam prośbę do Ciebie Michał, proszę napisz mi jaka witaminę d3 ty stosujesz? Ja używam devikap ale ciężko mi powiedzieć czy jest to dobry preparat z tą witamina.

  Aha w polskim internecie o dziwo jest sporo informacji o gcmafie, jest nawet pewne forum gdzie ludzie piszą o stosowaniu tego białka (z roku 2013).

  Pozdrawiam

 2. ARCETRON
  Opublikowano Kwiecień 4, 2016 at 19:36 | Permalink

  W dniu dzisiejszym czyli [ 4 kwiecień 2016r ] słuchając radia RMF FM w godzinach popołudniowych usłyszałem zadziwiającą rzecz, prowadzący wiadomości wspomniał że nadmiar słońca wytwarza za dużą ilość witaminy D3 co jest udowodnione przez naukowców Brazylijskich i że szkodzi to zdrowiu . .

  Albo to było celowa dezinformacja i ogłupienie ludzi , albo czysta głupota .
  Nie było tam mowy o oparzeniach czy raku skóry od słońca, tylko o D3

  • Opublikowano Kwiecień 15, 2016 at 00:33 | Permalink

   No cóż, kto słucha mainstreamu sam sobie szkodzi… Nie mam TV od ponad 6 lat, a wszystkim tym którzy jeszcze wierzą w TV i mainstreamowe radio radzę je odstawić.

   Mainstream lub zdrowie, wybór należy do Ciebie!

   Ps. Z mainstreamu jedynie słucham irlandzkiego radia, bo pomaga mi w uczeniu się języka… 🙂

   • tantal
    Opublikowano Maj 20, 2016 at 22:41 | Permalink

    bez przesady nie należy wszystkiego tak generalizować są dobre kanały mainstreamowe w telewizorni tj NG, Discovery, ShowTime itp w radiu też przykładowo eskarock czy antyradio jesy ok do posłuchania na zwykłych odbiornikach bez dostępu do sieci, oczywiście takie stacje jak rmffm czy TuskVisionNetwork (tvn), tvp1 itp to propagandowy śmietnik..

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 * 3 ?