Audycja 11/09/15: „Terroryści, imigranci i wszechogarniająca ignorancja”

Ten odcinek mówi o sprawach poważnych na luzie. Bez uprzedzeń, bez ideologii i przede wszystkim bez strachu, dzięki któremu wciąż jesteśmy rozgrywani jak dzieci w przedszkolu.

Kaddafi vs West

Audycja do pobrania (mp3):

>>> Terroryści, imigranci i wszechogarniająca ignorancja

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii II Wojna Światowa, islam, Kryzysy i katastrofy, migracje, NWO, rząd światowy, służby specjalne (ss), terroryzm islamski, UE, Wojny i terroryzm, Zmiany na Ziemi i otagowano jako , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

7 Komentarze

 1. Mateusz-Cieszyn
  Opublikowano Wrzesień 24, 2015 at 16:05 | Permalink

  Kurczę, słucham tej audycji od samego początku (no dobra, może od 3 odcinka) a ostatnio Claude Cię nie poznaje…Jakbym włączył Tvn! No jota w jotę argumenty z tvnu. Na czym wg. Ciebie polega NWO jeśli nie na osłabianiu państw? Na mieszaniu w nich od środka? Myślisz że przyjedzie tutaj 100 000, 200 000 czy 1 000 000 tych ludzi i co? Na tym się kończy i będziemy sobie razem śpiewać na plaży Cumbaya? Od początku było wiadomo że będą chcieli rozlokować ich w każdym kraju w Europie (szczególnie w krajach czystych etnicznie takich jak Polska) bo tylko w tych krajach, zachował się jeszcze jakiś duch do walki. No i teraz co? System wykorzysta tych mentalnie biednych, zaślepionych w jakiegoś bożka ludzi do zrobienia tutaj zamieszania. I jak to się skończy drogi Michale? Problem – reakcja – rozwiązanie.
  I tutaj wcale nie chodzi o niechęć do kogokolwiek. Oni nawet tego nie są świadomi, że są tylko narzędziem w rękach tych globalistów.
  A z tym mówieniem źle o Polsce – no cóż, tutaj też wpisujesz się bardzo mocno w merytorykę płynącą z polskojęzycznych (nie mylić z polskimi) mediami. Trochę przykre. Szczególnie że nie ma Cię w kraju i chyba faktycznie trochę nie ”kumasz” sytuacji która tutaj jest. Mamy tutaj tak jak mówił p. Braun Kondominium, bez polskich mediów, bez gospodarki i z marionetkowym rządem który rujnuję ten kraj od lat. To Twoja audycja i możesz mówić co chcesz, ale naprawdę staję się to już irytujące, a tak jak wspomniałem jestem z tą audycją od ponad 4 lat.
  Pozdrawiam Cię Michał!

  • Opublikowano Wrzesień 24, 2015 at 17:45 | Permalink

   Przykro mi, ale chyba nie zrozumiałeś audycji!

   Właśnie kryzys jest tworzony w myśl problemu-reakcji-rozwiązania. Problem stworzył Zachód (głównie USA) na Bliskim Wschodzie i Północnej Afryce, czekali na reakcję ludzi tam mieszkających i dopomogli w zaostrzeniu sytuacji (ISIL/ISIS) oraz pomogli w masowym eksodusie imigrantom. Nasi rządzący (faktyczni!) rozgrywają nas idealnie.

   Co roku UE przyjmuje ok. 700 tys. imigrantów z różnych krajów. Kiedyś bywało że więcej. Ta fala imigrantów to nie problem, a jedynie to co robi (czy nie robią) władze państw UE. Malta sobie jakoś poradziła z imigrantami, pomimo, ze tam faktycznie mają wielki problem (duży % imigrantów w stosunku do liczby mieszkańców) i nikt jej w tym nie pomaga.

   Jeśli chodzi o Polskę, to jest to kraj upadły, faktycznie jest to bardziej kondominium niż suwerenne państwo. Jednak ktoś wybiera tą władze od 25 lat, więc niech Polacy mają tylko do siebie pretensje! Paradoksalnie polskie społeczeństwo tylko może na tym chaosie skorzystać. Przy masowym eksodusie młodych Polaków, społeczeństwo jest na skraju załamania (nie chodzi tylko o ZUS, ale i szkolnictwo, czy wręcz całą gospodarkę). Problem w tym, że nawet imigranci nie bardzo chcą tutaj mieszkać. Na razie Ukraina uratowała sytuację demograficzną w Polsce…

   Ps. Nie mam i nie oglądam TV, ale jeśli TVN mówi jak ja, to ja muszę kłamać i mijać się z prawdą. Co innego Max Kolonko, tam prawda i tylko cała prawda. No nie?

 2. Mateusz-Cieszyn
  Opublikowano Wrzesień 24, 2015 at 18:51 | Permalink

  Skądże Michał, nie neguje tego że cały ten kryzys wywołały Stany wraz z Izraelem, to oni stworzyli ISIS blablabla, to wszystko wiemy…Chodzi mi jedynie o to, co teraz? Czy naprawdę według Ciebie ta fala skończy się na liczbie miliona sztuk? Co ci ludzie będą tutaj według Ciebie Michale robić? Stworzono niebezpieczny precedens który odbije się na nas wszystkich. Oczywiście precedens zaplanowany od dawna.
  Z resztą patrząc na to z drugiej strony, jeśli Wyborcza, Tvn i wszystkie (WSZYSTKIE!) kupione media w Polsce, mają tylko jedną linie przekazu: brać ile wlezie! To chyba coś tutaj nie tak? I że ktoś za tym przekazem stoi i ktoś ma w tym jakiś cel?
  Co do autorytetów medialnych pokroju Maxa Kolonko – bez komentarza. Nie moja bajka.
  Moim zdaniem są dwa scenariusze – albo to plan globalistów i szykują się faktycznie na jakiś ogólnoświatowy konflikt albo – czeka nas islamska Europa, a wtedy uwierz mi Michale, że zatęsknimy wszyscy za tym co było jeszcze niedawno.
  Tylko tyle, trzymaj się i do słuchania jutro! 🙂

 3. Jarosław (Blom)
  Opublikowano Wrzesień 25, 2015 at 15:52 | Permalink
 4. Mikolaj
  Opublikowano Październik 3, 2015 at 22:17 | Permalink

  Prawda jest taka że Ewa Kopacz nie kupiła szczepionek na ptasią grypę bo ich nie było w sprzedaży inne kraje wykupił cały zapas ten szczepionki. Ewa Kopacz chciała je kupić tylko za późno się zorientowała, za to Ewa Kopacz kupiła szczepionkę na zeszłoroczną zwykła grypę które nikt nie kupił i stała w magazynach, a później się chwaliła że niby ona taka mądra i nie kupiła szczepionek na świńską grypę a w rzeczywistości chciała je kupić tylko nie było one dostępne.

 5. Blom
  Opublikowano Październik 7, 2015 at 18:56 | Permalink

  Myślę że się mylisz swoją argumentacją Cloude. Mówisz że Polacy zawdzięczają zachodowi i innym krajom to że przyjęli kiedyś polaków i dlatego Polska miała by teraz przyjąć emigrantów. Tyle że emigrantów mieli by przyjąć Polacy którzy nie wyjechali mieszkać na zachodzie, a Polacy którzy zostali. My (bo również się do nich zaliczam) niczego więc nie zawdzięczamy zachodowi bo nigdzie nie wyjechaliśmy. Ba – dla Polski wyjazd 2 mln polaków (po wejściu do schengen) jest obecnie tragedią narodową. Dlaczego mielibyśmy teraz być za to wdzięczni? Przecież zostaliśmy na miejscu, a to my mielibyśmy ponosić za to konsekwencje? Jeżeli ktoś miałby przyjąć obecnie emigrantów to właśnie tacy ludzie jak ty – którzy kiedyś wyjechali i zostali przyjęci. Dlaczego my mielibyśmy płacić za to, że (między innymi) ty wyjechałeś? Kompletny absurd.
  Sprawa druga. Amerykanie wolą przyjmować meksykanów od polaków dlatego że po pierwsze to demokraci są bardziej skorzy do przyjmowania emigrantów, a po drugie większość meksykanów głosuje na demokratów, a Polonia w większości na republikanów.

 6. Kenaj
  Opublikowano Styczeń 18, 2016 at 10:55 | Permalink

  Polscy pracodawcy juz nawet w Rumuni zostali wysmiani przez Rumunów ze swoimi proponowanymi stawkami im za prace . Chinczycy zzyczyli sobie ok 3000 zł /na mc plus darmowe zakwatreownie – zwykli robotnicy .. Wiec dzwoniacy Pan bzdety wali

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 5 + 90 ?