Audycja 01/05/15: „Gdzie jest Sabina Eriksson?”

Kim jest ta kobieta? Co robiła ze swoją siostrą na środku autostrady M6 w Wlk.Brytanii? Co się wydarzyło przed kamerami? To po prostu szaleństwo na szybkim pasie autostrady…

Odpowiedzią na pytanie audycji jest potwierdzenie faktu, że super żołnierze istnieją, tak jak programy i ludzie, którzy ich tworzą.

Tak wyglada samochód po spotkaniu z Sabiną Ericsson

Uwaga! Została założona strona Konspiracyjnej Wiki, proszę zgłaszajcie się do dodawania haseł i współtworzenia tej encyklopedii! Wielkie dzięki! To bardzo ważny projekt…


>>> Tutaj pobierz plik audycji 01.05.2015 <<<

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii MK-Ultra, projekt Talent, służby specjalne (ss) i otagowano jako , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

6 Komentarze

 1. Mr.Lunatic
  Opublikowano Maj 10, 2015 at 13:32 | Permalink

  Witam.

  Claude wspominał w audycji o zbrodniczych eksperymentach które prowadzili Niemcy w czasie wojny. Padło tu min. nazwisko dr Mengele. Warto w tym miejscu również wspomnieć że w latach 30 i 40 XX wieku Japończycy prowadzili w Chinach tajną Jednostkę 731. Przeprowadzane tam zbrodnicze eksperymenty niczym nie ustępowały temu, czego dokonywali Niemcy. Warto zaznaczyć że Amerykanie po pokonaniu Japończyków uznali wyniki eksperymentów przeprowadzanych w Jednostce za bardzo cenne sami dowódcy jednostki uniknęli natomiast odpowiedzialności za swe zbrodnie. Cytat z Wikipedii: „W 1946 dowództwo armii Stanów Zjednoczonych zawarło układ z dowódcami Jednostki 731 gwarantujący im nietykalność, w zamian za wyniki badań nad zastosowaniem broni biologicznej i chemicznej.”

 2. jajcabarana
  Opublikowano Maj 13, 2015 at 22:05 | Permalink

  Witam!
  Jeśli chodzi o zagadnienie prób stworzenia „superżołnierza” być może zainteresuje Słuchaczy informacja o eksperymentach prof. Ilji Iwanowicza Iwanowa prowadzonych w latach dwudziestych XX wieku a mających na celu skrzyżowanie małpy z człowiekiem. Chodziło zapewne o obdarzenie tej hybrydy niezwykłą siłą fizyczną jaką dysponują małpy a o której była mowa w audycji.Badania te nie przyniosły jednak oczywiście żadnych rezultatów.
  Bardzo dobry show. Przesłuchałem dwa razy.Słowa pochwały,uznania i podziękowania dla Prowadzącego. Jedyne czego mi brakowało to komentarza od Kunrada 44. Pozdrowienia dla Prowadzącego i wszystkich Słuchaczy ! !

 3. Mariusz
  Opublikowano Maj 15, 2015 at 13:25 | Permalink

  Bardzo dobra audycja. Swietne wnioski, dobre przygotowanie, widze że audycja wróciła na dobre tory i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy 🙂 Również już dwukrotnie przesłuchałem tę audycje!
  Tylko te pająki diamentowe i reptialianie to troche pojechałeś Claude 😛

 4. eBATMAN
  Opublikowano Maj 29, 2015 at 23:37 | Permalink

  takich blizniaczek jak te klony to ani jednego

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 3 - 2 ?