Audycja 16/01/15: „Absurdalne teorie spiskowe”

Chemtrails, Reptilianie, planned obsolescence, Big Pharma kills, fake Moon landings, czy niebocentryzm. A jaka jest najbardziej absurdalna teoria spiskowa dla Was?

Niebocentryzm

Ps1. Wybieram się w terminie 12-17.02 br. na Wyspy Kanaryjskie (Grand Canaria, Las Palmas) zgodnie ze snem jaki miałem 2 lata temu w 2013 roku – jeden słuchacz Teorii miał wizje gdzie dokładniej, najwyraźniej to ten czas. Dajcie znać jeśli też się wybieracie tam, to się spotkamy! Tutaj szczegóły tego snu (od 135 minuty)…

Ps2. Proszę o wybaczenie, bo popełniłem błąd matematyczny ws. mierzenia krzywizny przestrzeni. Zarówno trójkąt narysowany wewnątrz sfery jak i na kuli będzie miał dodatnią krzywiznę, czyli suma kątów wewnętrznych >180 stopni. Aby kąty wew. trójkąta miały <180 stopni potrzebna jest inna przestrzeń jak np. siodło. Trzeba zatem inaczej sprawdzić te anomalie... 🙂
>>> Tutaj pobierz plik audycji 16.01.2015 <<<

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
 • Jaime Heras – Hibernation
Ten wpis umieszczono w kategorii Big Pharma, Chemtrails, NASA, planned obsolescence, Społeczeństwo i polityka, Teorie spiskowe i otagowano jako , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

5 Komentarze

 1. zajcewow
  Opublikowano Styczeń 21, 2015 at 14:49 | Permalink

  Wiem że wakacje, odpoczynek, urlop etc. ale czy nie będzie Teorii Chaosu 13 lutego tj. piątek? Bo to by mogło zaburzyć cykl we wszechświecie, a tego byśmy nie chcieli 🙂 A może przynajmniej telefon do Kapitana w sobotnią hiperprzestrzeń 😉

 2. Libertarianin
  Opublikowano Styczeń 21, 2015 at 16:49 | Permalink

  Niektóre absurdalne teorie pojawiały się już w Teorii Chaosu, np. że nie było żadnych samolotów uderzających w WTC.
  To nic, że przeleciały one w biały dzień nad „stolicą świata”, jedną z najludniejszych aglomeracji na świecie, na oczach mnóstwa ludzi.
  To nic, że były to loty pasażerskie, a więc coś trzeba było zrobić z ludźmi, których na oczach kamer odprawiono na lotnisku i wprowadzono do samolotów?
  I przede wszystkim PO CO ta cała magia, skoro wystarczyło namówić i sfinansować fanatyków, by po prostu porwali samolot?
  Najgorsze, że Claude wcale sobie z tej teorii nie żartował! Wnet dowiemy się, że wież WTC też właściwie nigdy nie było…

 3. d4riusz
  Opublikowano Styczeń 22, 2015 at 20:20 | Permalink

  Nie słuchałem jeszcze tej audycji w t.ch. ale temat wklęsłej ziemi ?… to chyba zasługa Alexa B. ,dla równowagi coś o płaskiej by się przydało, jest więcej poszlak i lepsze argumenty.

 4. Blom
  Opublikowano Luty 3, 2015 at 20:45 | Permalink

  Dodałbym jeszcze coś takiego jak teoria spiskowa że człowiek, wg teorii kreacjonizmu – ma 10 tysięcy lat a wg teorii ewolucji ma około 2 miliony lat. Ciekawe jest to że najstarsze znalezione szczątki dinozaurów mają około 243 mln lat, a najstarsze znalezione szczątki człowieka mają około 400 tys lat. Co świadczy o tym że obie teorie dotyczące powstania człowieka wydają się obecnie błędne. Bo jeśli szczątki zwierząt mogą przetrwać setki milionów lat to dlaczego akurat szczątki człowieka przetrwały zaledwie tyle skoro mogły teoretycznie co najmniej milion lat więcej? Jest to wg mnie teoria spiskowa ponieważ ludzi okłamuje się jedną i drugą teorią.

 5. Alfred
  Opublikowano Kwiecień 4, 2015 at 12:31 | Permalink

  Blom te rozważania są adekwatne do teorii kury i jajka.Cobyśmy nie zaczęli rozważać z punktu wyjścia to zawsze wrócimy do absurdu.

  Pyta góralik juhasika
  Juhasiku powiedz mi na czym stoi ta nasza ziemia.
  Stoi na patyczku odpowiada juhas.
  zniecierpliwiony góralik pyta
  a na czym stoi ten patyczek
  no wisz góraliczku na spodeczku
  góralik zaciekawiony pyta, a na czym stoi ten spodeczek
  cosik mi się wydaje, że chcesz zarobić w mordę.
  odpowiada zdenerwowany juhas.
  Czyż nie jest prawdą, że znajdujemy się w środku wszechświata?
  pozdrawiam

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 * 3 ?