Audycja 02/01/15: „‚Nie możesz tutaj dotrzeć – to niemożliwe! To za daleko!'”

O podróżach międzygwiezdnych z naukowego punktu widzenia. UFO, Kosmici, napędy WARP, teleportacja i telepatia.

Warp Drive NASA


>>> Tutaj pobierz plik audycji 02.01.2015 <<<

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii astronautyka, chrześcijaństwo, egzobiologia, Energetyka jądrowa, fizyka, Kosmici, Lifter, Lucjan Łągiewka, NASA, paleoastronautyka, Przyszłość, Religia, Społeczeństwo i polityka, transport, UFO i otagowano jako , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

18 Komentarze

 1. Lechu
  Opublikowano Styczeń 10, 2015 at 20:45 | Permalink

  Jak nazywa się konto Stałego słuchacza na YT? Chętnie zasubskrybuję.

 2. Kinga
  Opublikowano Styczeń 14, 2015 at 18:25 | Permalink

  Claude usuwa komentarze bo dotyczą jego sitwy. Czy to ta słynna poprawność polityczna? Gdzie wolność słowa? Taki z ciebie wielki libertarianin a moderujesz komentarze jak michnik (specjalnie z małej)! Je Suis Charlie!

  • Opublikowano Styczeń 14, 2015 at 20:33 | Permalink

   Cenzura u mnie jest tylko jedna: nie toleruję chamstwa, braku kultury i absolutnej głupoty…

  • Dybi
   Opublikowano Styczeń 16, 2015 at 23:08 | Permalink

   Jeżeli chamstwo i wulgarna, bezpodstawna obraza czyjejś osoby jest dla Ciebie wolnością słowa to polecam zajrzeć na Karachana. Tam właśnie ludzie prezentują taki poziom intelektualny, który chyba Tobie odpowiada.

 3. Oder
  Opublikowano Styczeń 14, 2015 at 18:45 | Permalink

  Je Suis Charlie? Zazwyczaj od tych paru dni jak widzę że ktoś powiela to durne hasełko, nie komentuje bo wiem że z taką osobą nie ma dyskusji. Ludzie wszystko łykają jak pelikany, ale żeby słuchacze tego typu audycji? Ja bym proponował przyjrzeć się tej sprawie pod kątem tego kto zyskał na tym całym zamachu. Ściślej, proszę zerknąć na ”państwo leżące w Palestynie”. Claude porusz ten temat jak najszybciej, to moze być naprawdę kluczowa sprawa, takiej propagandy nie mielismy chyba od 9/11. Światowe żydostwo pięknie manipuluje całą opinią publiczną, wszyscy w koło bez zastanowienia powtarzają jedno i to samo…

  • Opublikowano Styczeń 14, 2015 at 20:31 | Permalink

   Słusznie. Tyle się wydarzyło w tej sprawie, że jestem na 100% pewny, że to jest operacja Gladio…

 4. Orgonit
  Opublikowano Styczeń 14, 2015 at 20:32 | Permalink

  Oder ma rację. Wystarczy przyjrzeć się kto „ucierpiał” podczas tych incydentów w Paryżu i jakie są [i będą] ich skutki. Charlie Hebdo – skrajnie lewicowa gazeta pokroju polskiego NIE – obie należą do żydów 😉 Super Kosher – sama nazwa wskazuje jaki i dla kogo jest ten market. Cała ta szopka medialna była bardzo wymowna dla kogoś „w temacie” – tłumy uzbrojonych po zęby policjantów, helikoptery w powietrzu, eksperci od terroryzmu w każdym studiu tv. Ktoś tu nas chciał nieźle nastraszyć tymi CZTEREMA terrorystami w DWU MILIONOWYM Paryżu 😉 Już wypowiadał się jakiś ciapak z ISIS że za ataki odpowiedzialni są ludzie z Al-Kaidy. Być może te ataki mają być impulsem do ostrzejszej polityki UE wobec ISIS.

 5. xxx
  Opublikowano Styczeń 14, 2015 at 23:36 | Permalink

  Mógłbym prosić o tytuł końcowej piosenki?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 10 * 8 ?