Audycja 03/01/14: „Przyszłość”

Jak zmieni się świat być może jeszcze za naszego życia? Wydaje się, że wizja przedstawiona w audycji jest nieuchronna. Alternatywą jest NWO i powrót do ciemnych czasów feudalnych. Ta alternatywa jest zależna tylko od nas…

Jak chcecie mieszkać teraz i w przyszłości?

Wersja 1:

Teraźniejszość… living1 Przyszłość…
city1

Wersja 2:

Teraźniejszość… living2 Przyszłość…
city2

Wybór należy do Nas…


>>> Tutaj pobierz plik audycji 03.01.2014 <<<

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
 • Kamila Kostur – Jutro
Ten wpis umieszczono w kategorii Przyszłość i otagowano jako , , , , , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

8 Komentarze

 1. TA
  Opublikowano Styczeń 11, 2014 at 11:53 | Permalink

  Claude, trochę konsekwencji. Mówisz, że najgorsza jest centralizacja. A w następnym akapicie, że popierasz Rząd Światowy. Ale taki dobry.
  Właśnie na tym polega problem, że centralizacja jest niebezpieczna, bo jak jakiś szaleniec dorwie się do władzy to pozabija wszystkich niepokornych, a resztę pozamyka w obozach pracy.
  Przypomnij sobie – o komunie też się mówił że ustrój jest dobry ale zostało to źle wykonane. Komunizm nie jest dobry i nie będzie, bo nie bierze pod uwagę ludzkiej natury. Komunizm zakładał, że wychowa „człowieka radzieckiego”,a człowieka radzieckiego nie ma i nie będzie. Człowiek ma w naturze chęć posiadania. Widać to już w piaskownicy, gdy dzieci walczą o łopatki i foremki.

  A szklane domy, dochód gwarantowany i tym podobne pomysły to czyste lewctwo i komunizm. Komu będzie chciało się pracować jak będzie dostawał pieniądze za nic? I sąd weźmiesz pieniądze na wypłacanie zasiłków jak nikt nie będzie pracował. To absurd. Zasada jest prosta – kto nie pracuje ten nie je. A ludzie są na tyle dobrzy, że nie pozwolą umrzeć tym, którzy naprawdę nie mogą pracować. Tak musi działać świat.
  Podstawą wszystkiego jest wolność, wolna konkurencja i do tego moralność, która bierze się z religii, czy tego chcesz czy nie.

  • Opublikowano Luty 19, 2014 at 16:11 | Permalink

   Ja nie jestem zwolennikiem darwinizmu społecznego.
   Na szczęście działa on w takich wspaniałych krajach jak Korea Północna, Czad, Somalia czy Demokratyczna Republika Kongo. Polecam się przenieść i zobaczyć ukochany system w praktyce!

 2. TA
  Opublikowano Styczeń 11, 2014 at 12:08 | Permalink

  Skąd weźmiesz pieniądze na wypłacanie „dochodu gwarantowanego”? Wydrukujesz czy pozamykasz ludzi w obozach pracy i zmusisz do wytworzenia „dochodu gwarantowanego”?

  Ekonomia jest bezlitosna, bo jest oparta ma matematyce. Suma wszystkiego musi dawać zero. Jak w piosence Jana Kaczmarka „Pero, pero, bilans musi wyjść na zero”. Jeżeli chcesz komuś dać „za darmo”, to ktoś inny musi za to zapłacić. A że nikt nie odda dobrowolnie, to trzeba mu odebrać. A żeby odebrać to trzeba stworzyć aparat ucisku, który zmusi ludzi do oddania dochodu. I więzienia dla niepokornych. No i mamy totalitaryzm.

  • Iza
   Opublikowano Styczeń 18, 2014 at 02:14 | Permalink

   To o co pytasz bierze się z dorobku poprzednich pokoleń, którzy ulepszają otoczenie. No i przede wszystkim ze wzrostu wydajności wytwarzania dostatku towarowego dzięki nie tyle samej pracy ludzi co pracy automatów. Czyli wysoko wydajnych wytwarzających te towary maszyn. I wszystkich tych urządzeń, które zwiększają moc i wydajność produkcji. Cały postęp technologiczny od poprzednich pokoleń.
   Powstaje tu temat i zagadnienie tzw podzielenia się nieodzowną pozostającą jeszcze dla ludzi pracą, czyli tym przeróżnym zajmowaniem się, wokół pracy automatów.

   Sprawę można rozwiązywać na różnych zasadach. Można skracać czas dziennej pracy w zatrudnieniu po to, aby nie było tych co pracują na innych, w sytuacji, gdy społeczeństwo jest w stanie łatwo produkować rzeczy w dużych ilościach.
   Np systemy sześciozmianowe w produkcji ciągłej. Mogą też istnieć systemy pracy co drugi dzień po osiem godzin. Mogą też być systemy pracy naprzemiennej po miesiącu przeplatanym miesiącem wolnego. To tylko przykład dla Ciebie skąd by się brał dochód gwarantowany.

   Teraz zważ, że wcześniejsze pójście na emeryturę ma to samo źródło pochodzenia.
   Podobnie system z płaceniem dochodu gwarantowanego dla każdego dorosłego, czy nawet każdego narodzonego człowieka.
   To błędne rozumowanie, szerzone przez chorą obecną naukę ekonomiczną, że maszyny i automatyzacja tworzy bezrobotnych, bo wraz z tym nie wprowadza się skracania czasu zatrudnienia. Wszystkiemu jest winny zły system pieniężny wymyślony przez wiadomo kogo i twardo utrzymywany, aby nie dać go sobie zmienić.
   Winne jest temu skrywanie źródeł i metod pozyskiwania tanich energii, które by ten postęp technologiczny nadal zwiększały.

  • Opublikowano Luty 19, 2014 at 16:09 | Permalink

   A wiesz ile kosztuje system pieniędzy odsetkowych? Większość z wydrukowanych pieniędzy trafiają do globalistów i nie wracają do gospodarki. Prawdopodobnie budują za to bazy podziemne oraz zdobywają Kosmos. To akurat można policzyć na przykładzie amerykańskiej gospodarki – sam czarny budżet USA to >1 bilion $ rocznie! Polecam lekturę: „Blank Check: The Pentagon’s Black Budget” Tima Weinera.

   Poza tym pozbycie się hamulców w postaci urzędników wystrzeli przedsiębiorczość w Kosmos – budowa zwykłego domu zajmie 1 miesiąc zamiast 2 lat!

 3. otoja
  Opublikowano Styczeń 13, 2014 at 16:12 | Permalink

  Claude tak się broni przed depopulacją, ale może wyjaśni mnie oraz słuchaczom, ile ludzi wg niego zmieści się na planecie? 100 miliardów? Czemu nie kwadrylion? 3 metry sześcienne(!) na osobę, pomieścimy się przecież. To dopiero będzie obóz koncentracyjny.

  • Iza
   Opublikowano Styczeń 18, 2014 at 02:26 | Permalink

   otoja @
   Na to o co zapytujesz jest prosta odpowiedź. Jak w miejscu gdzie zaczyna być nas za dużo i są kłopoty o wodę, o zasoby i o ilość śmieci, czy inne zagadnienia, to należy wprowadzać systemy ekonomicznego regulowania populacji na metodę podatku, albo zmniejszonego dochodu gwarantowanego dla tych rodzin co generują trzecie dziecko i każde kolejne. I to powinno działać w sposób progresywny. Mogą być np też systemy premiujące rodziny jednodzietne.
   To o wiele lepsze systemy regulacji, niż generowane przez Watykan i podległe mu rządy, okresowe wojny depopulacyjne.

  • Opublikowano Luty 19, 2014 at 16:00 | Permalink

   W krajach rozwiniętych przyrost ludzi maleje, czasem jest nawet ujemny (np. Japonia, Polska), natomiast w krajach rozwijających się i trzeciego świata są duże wskaźniki przyrostu – dlaczego tak się dzieje?
   W krajach trzeciego świata i rozwijających się duża rodzina jest koniecznością – dzieci pomagają rodzicom w pracy oraz są ich gwarancją na dożycie emerytury.

   Zawsze w dyskusji jak ktoś podaje absurdalne liczby to znaczy, że taka osoba „wie” wszystko i nie chce żadnej dyskusji. 100mld jest jak najbardziej do przyjęcia – mamy Księżyc, Marsa i inne ciała niebieskie w pobliżu. A w otaczającej nas przestrzeni można zbudować tysiące baz orbitujących w około Słońca. Depopulacje zacznij od siebie…

   Kosmos, głupcze!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 + 5 ?