Audycja 27/12/13: „Podsumowanie 2013 roku”

Tematy, wydarzenia i ludzie, które były najważniejsze w 2013 roku. W tematyce spiskowej oczywiście…

Uwaga! Polecam zaprzyjaźnioną wideo-audycję „Rozmowy w Nocy” mojego kolegi Kuby dziś (1. stycznia) o g.23:00. Gościem audycji będzie nie kto inny jak Stały Słuchacz, znany z fal Teorii Chaosu. Gorąco polecam!

Sylwester

Życzę Wam, słuchaczom, sponsorom, whistleblowerom oraz gościom Teorii Chaosu, Szczęśliwego Nowego Roku 2014, aby prawda była bliżej nas w tym roku, zarówno tych rzeczy nieznanych, jak i spisków złych ludzi.


>>> Tutaj pobierz plik audycji 27.12.2013 <<<

Newsy:

Linki:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii Disclosure, Edward Snowden, Teoria Chaosu, whistleblowerzy i otagowano jako , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

Jeden Komentarz

 1. Bud
  Opublikowano Styczeń 5, 2014 at 15:47 | Permalink

  Audycja ze stałym słuchacze w środę była niesamowita! Dzięki za informacje o zaprzyjaźnionej audycji i mam nadzieje, ze stały słuchacz będzie i wciąż się wypowidal na antenie Clauda! Wspaniały gość!

  Dobra Audycja, Claude. Ale dla czego nie spróbujesz pogadać z tymi osobami z karaczana, być może zmienia opinie o adycji i przestaną robić jaja? Albo ciekawe było by usłyszeć, dla czego oni to robią! Następnego razu proszę ci, przytrzymaj ich na antenie, bo dowiemy się o ich małym spisku.

  Wszystkiego dobrego z podkarpacia!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 9 + 10 ?