Audycja 27/09/13: „Armeński Stonehenge i inne opowieści”

Opowiadam o mojej wyprawie do Armenii, gdzie zwiedziłem Zorats Karer (Karahunj, Carahunge), czyli armeński Stonehenge. Tam też na miejsce przyjechało… wojsko!
Dodatkowo informacje o budowlach, które planuję zbadać na miejscu w Irlandii min. Dun Eochla, Dun Aonghasa, Dun Formna, Dun Fearbhai, czy Dun Chonchuir.
Sporo telefonów nie na temat, ale dla niektórych szczęśliwych wakacje dopiero się skończyły…

armenia1

Więcej zdjęć z wyprawy do Armenii i Gruzji w strefie premium. Tutaj link: Zdjęcia z Armenii i Gruzji.


>>> Tutaj pobierz plik audycji 27.09.2013 <<<

Linki:

 • O armeńskim Stonehenge w popularnym filmie dokumentalnym: Ancient Aliens

Newsy:

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii dziwne miejsca, paleoastronautyka, Uncategorized i otagowano jako , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

2 Komentarze

 1. adam
  Opublikowano Październik 3, 2013 at 09:03 | Permalink

  ten link do zdjęć nie działa. Pozdrawiam

 2. Opublikowano Październik 6, 2013 at 14:06 | Permalink

  @adam

  Działa jak najbardziej! Zdjęcia są w strefie Premium (tylko dla Sponsorów). Wystarczy wpłacić dowolną kwotę 1x na rok i voila. Czy to dużo?

  Nie mogę oferować wszystkiego wszystkim, gdyż po pierwsze transfery i wykorzystanie serwera jest na granicy, jeszcze trochę wzrośnie i zostanie zablokowany przez providera (już zostały zblokowane niektóre opcje). Po drugie muszę docenić sponsorów. A po trzecie w strefie Premium umieszczam czasem semi-prywatne materiały (jak zdjęcia), więc wolę aby nie były dla każdego lepszego internauty. Nie jestem fanem Facebooka, i nie lubię takiego społecznego ekshibicjonizmu.

  Ps. Biję się w pierś i przepraszam za zamieszanie, bo marketingowo i informacyjnie strona audycji leży – znaleźć info o wielu rzeczach nie jest łatwe, a czasem niemożliwe (tak jest też i o strefie Premium).

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 2 + 5 ?