Audycja 21/06/13: „100. wydanie, czyli Samotni Strzelcy w Polsce!”

Mały jubileusz… czyli audycja ze słuchaczami na głównym planie. Także z polskimi Samotnymi Strzelcami (patrz poniższa grafika) oraz cichym bohaterem Edwardem Snowdenem. Tak, to już 100. audycja!

Podobno za zakłócanie tej audycji płacą 1/10 Bitcoina! Jak jesteście ciekawi jak i gdzie tą fuchę dostać, szczegóły w tym wydaniu. 😉

Uwaga! Jako, że mój aktualny mikser ledwo zipie, zbieram na nowy. Tutaj szczegóły. Wielkie dzięki za wsparcie!

Samotni Strzelcy


>>> Tutaj pobierz plik audycji 21.06.2013 <<<

W audycji były wykorzystane następujące utwory:

 • intro: Paco Santiago – La Danza del electron
 • outro: Max Waves – Distant (feat Pixieguts)
 • podkłady: softspace
Ten wpis umieszczono w kategorii służby specjalne (ss), Teoria Chaosu i otagowano jako , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

Jeden Komentarz

 1. Tysiąc
  Opublikowano Lipiec 11, 2013 at 12:48 | Permalink

  Trzeba by chyba w tym miejscu pogratulować regularnych nagrań i jakoś zaznaczyć że Twoje słowa do kogoś docierają – niemniej 100 audycja była do bani.

  Na uznanie zasługuje fakt jak sobie radzisz z tym wszystkim organizacyjnie (regulrnosc, skrupulatnosc, „doplacanie do interesu”). Chciałbym w tym miejscu zadać pytanie czy byłaby możliwość zrobienia audycji o zjawisku wziec w piewszej dekadzie XXI wieku? Czy zjawisko (celowo mowie o zjawisku) sie nasililo, czy zamiera? I czy można byłoby wejść na temat Jana Wolskiego i przybliżyć te fascynująca historię słuchaczom?

  Zycze powodzenia

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Before you post, please prove you are sentient.

Ile jest 5 + 90 ?