Archiwum miesięczne: Czerwiec 2011

Audycja 24.06 pt.”OOBE, czyli wychodzenie z ciała – Radek (gość)”

Czy wychodzenia z ciała można się nauczyć? Czy jest to niebezpieczne? Czy można na tym zarobić, ale zachowując honor i przyzwoitość? Czemu SS (służby specjalne) interesują się tym tematem?
Na te pytania uzyskasz odpowiedzi, ale nie jednoznaczne, gdyż OOBE to wciąż dziedzina, która dla nauki mainstreamowej jest czysto fizjologiczną sprawą i nie wartą dalszego badania. Jak jest w rzeczywistości – sam lub sama musisz sprawdzić…
Uwaga! Za tydzień, czyli 01.07, będzie super gość p. Igor Witkowski. Odcinek będzie dotyczył UFO III Rzeszy. Szczególnie zapraszam do zadawania pytań na żywo lub proponowania ich mailem (jeśli boicie się je zadać na żywo :)).

Opublikowano w OOBE, Uncategorized, wywiady | Otagowano jako , , , , , , , , | 7 Komentarze

Audycja 17.06 pt.”Ruch Dosyć, a konteStacja – Janusz Zagórski (gość)”

Jak połączyć siły w walce z NWO lub systemem (jak kto woli). Z gościem, Januszem Zagórskim, rozmawiamy o zapoczątkowanym przez niego Ruchu Dosyć, także o konteStacji, czy buncie, ale przede wszystkim o wolności oraz współpracy różnych środowisk wolnych ludzi, a także o wielu innych sprawach jak np. Lebensborn. Nie obyło się bez dziwnych problemów ze strony Microsoftu lub agentów SS…

Tutaj mam też apel do słuchaczy w sprawie p. Dariusza Kwietnia i zarekwirowaniu przez policję zbieranych przez niego materiałów na temat II WŚ. Jeśli możecie w jakikolwiek sposób pomóc, skontaktujcie się z p. Dariuszem i wesprzyjcie go w tych trudnych dla niego chwilach.

Informuję także, że 24-26 czerwca 2011 roku niedaleko Wrocławia odbędzie się VIII zlot Harmonia Kosmosu – wszystkim wolnym ludziom serdecznie tą imprezę polecam, szczególnie że odbywa się w niesamowitej scenerii.

Opublikowano w Chemtrails, Janusz Zagórski, Kryzysy i katastrofy, NWO, rząd światowy, Społeczeństwo i polityka, wywiady, Zmiany na Ziemi | Otagowano jako , , , , , , , , , , , , , | 14 Komentarze

Audycja 10.06 pt.”Przygotowania słuchaczy do kryzysu (brak gościa)”

Temat miały być paliwa, ale że gość nagle zrezygnował z uczestnictwa w audycji zmuszony zostałem w ciągu paru dni wymyślić temat zastępczy. I taki temat jaki jest powyżej pojawił się w mojej głowie, a później został wdrożony. Jeśli chcesz wiedzieć co może czekać nas w najbliższych latach, co ma wspólnego Hitler z muzułmanami oraz czy słuchacze audycji traktują przygotowania do możliwego kryzysu poważnie, koniecznie wysłuchaj tej audycji.

Opublikowano w Kryzysy i katastrofy, NWO | Otagowano jako , , , , , | 5 Komentarze

Audycja 03.06 pt.”Żywność w czasie kryzysu (brak gościa)”

O sklepach chemiczno-spożywczych, NWO, GMO, witaminie D3, wodzie, kryzysie, żarówkach, a nawet zderzaku i hamulcu Łągiewki.
Jako, że gość nagle zrezygnował z uczestnictwa w audycji zmuszony zostałem w ciągu paru godzin „przygotować” improwizację w temacie żywności. Jak zwykle dzięki słuchaczom, tym razem Krawcowi i Albertowi audycja wyszła obronną ręką, przynajmniej mam taką nadzieję. Jak wyszło naprawdę – polecam posłuchać!

Ps. Przepraszam za brak audycji 27. maja, ale nie byłem w stanie z powodu nagłej choroby gardła.

Opublikowano w Chemtrails, Kryzysy i katastrofy, NWO | Otagowano jako , , , , , , | 8 Komentarze