Archiwum miesięczne: Maj 2011

Audycja 20/05/11 pt.”Pieniądze, a bankowość centralna – Cokeman (gość)”

Dlaczego mamy coraz mniej w portfelu pomimo, że nikt nie zabrał nam tego portfela, czy nie wyjął paru groszy? Rozmowa z ekonomistą znanym słuchaczom radia KonteStacja Cokemanem.
Rozmawialiśmy o pieniądzach, także fiducjarnych oraz wirtualnych, dużą część zajęła rozmowa nt. bankowości centralnej. Wstępnie został omówiony Bitcoin i postawiliśmy tezę, że mogą to być tylne drzwi rządu światowego do wprowadzenia 1 światowej waluty.
Było także o 3 krokach NWO do absolutnego zniewolenia ludzkości po przez ekonomię, z których już 1 jest za nami!
Nawet powiązaliśmy Reptilian z brakującym złotem z Fortu Knox, które dzisiaj udaje pomalowany złotem wolfram, po przez pytanie: co mogą oferować nam Reptilianie za złoto?
Pod koniec jak zwykle było o możliwym kryzysie i ekonomicznym przygotowaniu się na niego.

Opublikowano w NWO, RFID, rząd światowy, wywiady | Otagowano jako , , , , , , , , , , | 10 Komentarze

Audycja 13.05 pt.”Energia odnawialna praktycznie – Albert (gość)”

Dziś nie o kryzysie, ale o energii i to energii odnawialnej. Co istotniejsze, ta energia pomimo, że nie jest tania, ani tym bardziej nie jest technologią Free Energy, pozwala nam ona uniezależnić się od centralnego systemu zniewolenia jaki nas otacza.
O technologiach energii odnawialnej rozmawiamy z praktykiem, znanym KonteStatorem Albertem – więc audycja jest bardziej inżynieryjna niż naukowa.
Pamiętajmy, że energia odnawialna to krok do przodu w stosunku do paliw kopalnych, pomimo, że na razie jest ona niezadowalająco wydajna…

Opublikowano w energia odnawialna, wywiady | Otagowano jako , , , | 2 Komentarze

Audycja 06.05 pt.”Domowy surwiwal – Artur (gość)”

Co zrobić jak przyjdzie prawdziwy kryzys? Ale nie taki jak mamy dziś, tylko taki rzeczywisty. Czyli jaki? Taki, że nie będziesz miał prądu przez tydzień, miesiąc, rok! A 1kg jabłek będzie kosztował 100zł…
Nie płacz, bo ta audycja może być odpowiedzią, gdyż dzięki niej możesz przeżyć w warunkach skrajnych w miejscu swojego zamieszkania. A to może być już jutro, a nawet w tym roku! 😉
Rozmawiamy z twórcą bloga „Domowy Survival”, który udzielił odpowiedzi na najbardziej nurtujące polskich mieszkańców pytania w tej kwestii.

Uwaga! W maju i czerwcu będą audycje typowo praktyczne z szerokiego wachlarzu tematów „jak w czasach kryzysu radzić sobie z…” oraz ogólnie jak odciąć się przynajmniej w minimalnym stopniu od wykańczającego naszą cywilizację systemu sterowanego przez drapieżne elity. Czyli w tych miesiącach będziemy kładli mniejszy nacisk na spiski, czy tym bardziej rzeczy niewyjaśnione, a większy na absolutnie praktyczne tematy.

Opublikowano w Uncategorized, wywiady, Zmiany na Ziemi | Otagowano jako , , , | 3 Komentarze